ניתוק קודן לרכב

ניתוק אימובילייזר או קודן לרכב

ניטרול קודן

הקודן עושה בעיות ואינו מגיב למרות שאתם מקישים את הקוד הנכון? לאחר הקשת הקוד נשמע צליל שגיעה שלא מוכר לכם? כנראה יש בעיה בקודן ויש לנתקו על מנת להניע את הרכב ולהמשיך בסדר היום, חברתנו תשמח לבוא לחלץ אתכם בכל מקום ובכל שעה, שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876

 

שירותי פריצת רכבים

אזורי שירות לניתוק קודן ברכב:

תל אביב-יפו, רמת-גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, רחובות, נס ציונה, יבנה, גדרה, באר יעקב, אור יהודה, בית דגן, רמלה, לוד, אזור, ראשון לציון, בת ים, חולון, קריית עקרון, בבני עייש, יהוד, רמת אביב, סביון, מושב מצליח ועוד.

חברתנו מספקת שירות לרכבים מהסוגים הבאים:

אופל, אלפא-רומאו, אוטוביאנקי, דודג׳, דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יונדאי, לאדה, לנציה, מאזדה, מיצובישי, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סיטרואן, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פיאט, פיג׳ו, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט, מרצדס, bmw ועוד.

מקור הבעיה בקודן:

קודן שלא הורכב כראוי- לעולם לא נדע את ניסיון תעסוקתי של מתקין הקודנית שלנו, למעשה אולי אנחנו אפילו רכשנו את הרכב מליסיג או יד שניה וככה קבלנו את הרכב, התקנת קודנית ברכב יכולה להתבצע במקומות רבים ואצל אנשי מקצוע שונים ומגוונים, לא נדע עד כמה המתקין מקצועי שהתקין את הקודן, אולי מדובר בתלמיד שחלק מתהליך הלימודים שלו הוא עושה סטאז׳ בחברת התקנות שמספקת שירות לחברות ליסינג, או מתקין שאינו מכיר את סוג הקודן שבחר הלקוח עבור הרכב שלו, כך למעשה נקבל התקנה לקויה שבתווך הרחוק יגרם לכם נזק לחשמל הרכב ולקודנית עמצה.

קודן ישן ושחוק לאורך השנים-יצא לכם לשאול את עצמכם לפני כמה זמן הותקן הקודנית ברכבכם? האם אתם דאגתם לעשות את הקודנית? האם רכשתם את רכבכם אם קודן מותקן? כמו כל מכשיר חשמלי אם השנים נהרס ויש להחליפו במכשיר חדש, קודן שחוק למעשה לוח המקשים נהרס ולחיצות על הלוח נהרסו, ברגע שהלחצנים לא מספקים לחיצה ראויה הקודן לא מקבל אות בצורה נכונה ובמתח הנכון ופה מתחילים הבעיות באי קבלת קוד נכון למרות שאתם לוחצים  את הקוד הנכון רק שהקודן טוען שהקוד שגוי.

בעיות חשמל ברכבים חדשים וישנים:

כמו בכל רכב לפעמים יש בעיית חשמל, המצבר עייף, אלטרנטור שאינו מגיב בצורה נכונה ומספק חשמל בצורה לא , תקינה, מים שחדרו לרכב וגרמו לחוטים שרופים ועוד, במיוחד ברכבים ישנים הבעיות מתבצרות לאורך השנים וגורמים לבעיות נוספות, מיותר לציין שחייב לראות ולהתמקד מקרוב ולאתר את בעיית החשמל ברכב.

אחרי שדברנו על מקור בעיית הקודן ברכב נדבר בקצרה האם לתקן או להחליפו בחדש?

חברות רבות נותנות אפשרות ללקוח לתקן את הקודן הישן, למעשה מחליפים את לוח המקשים בחדש, האם לדעתכם אתם מסודרים לתווך הרחוק? בהחלט לא, קודן שעושה בעיות ימשיך לעשות בעיות, אין סיבה לתקן מוצר ישן ובצדק, מחיר עלות תיקון הינה כמו מוצר חדש כך שאין טעם לתקן מוצר ישן שיחזור שוב על אותן בעיות, מיותר לציין שגם לא תקבלו שום אחריות על תיקון שכזה מאחר והמוצר שלכם לקוי וסבירות שבתווך זמן הקרוב הבעיה תחזור שוב, המלצה אישית לאחר ניתוק הקודן גשו למקום מסודר והתקינו קודן חדש ואיכותי לרכבכם ותהנו מ-0 תקלות בשנים הבאות.

במה אנחנו יכולים לעזור לכם?

יש לכם בעיה בקודן? הרכב לא מניע? אנחנו נבצע עבורכם את ניתוק הקודן ברכב כך שבסה״כ אתם ממשיכים בדרככם, למעשה השירות שתקבלו מאיתנו הוא חילוץ מיידי במקום בו אתם תקועים.

שירותים ופרטים נוספים:

עשיתם ניתוק קודן ברכב ואתם מעוניינים בקודן חדש, נשמח לקבוע מועד התקנה עבורכם בשעות נוחות לשני הצדדים, יש לקחת בחשבון חובה להתקין קודן חדש ברכב בהקדם לאחר ניתוק, בלי קודן הרכב שלכם לא מוגן כלל ומעבר לכך אם יש לכם ביטוח לרכב אתם מחוייבים שיהיה לכם קודן.

משטרת ישראל

שירות בפריסה ארצית
אתם עוד פה התקשרו עכשיו
שירות תוך 15-20 דקות

054-5534876

שירותי פריצה מתקדמים לרכב