אבדו לי המפתחות לבית

מה לעשות לאחר אובדן מפתחות לבית

דואגים שלא יפרצו לכם לבית? המפתחות אבדו בקרבת ביתכם? אולי בחנייה? יש סיבה לדאגה? האם מומלץ להזמין מנעולן ולהחליף את הצילינדר בדלת? בהחלט כן, לאחר אובדן או גנבת צרור המפתחות ברשותכם מומלץ להחליף צילינדר בהקדם, אילו צרור המפתחות האבוד שלכם יגיע לידיים הלא נכונות עלול לגרום נזק לדירתכם ולרכושכם , חוסר שקט נפשי בעבודה ומחוצה לו, עלות החלפת צילינדר אינו יקר ולכן מומלץ להחליפו בהקדם, מדובר על תהליך קצר שאינו גובה זמן יקר וניתן לקבוע מועד שמתאים לדרישותיכם, תהליך החלפת צילינדר בדלת הינו 10-15 דקות לכל היותר, ניתן לקבוע את רמת המחיר ורמת המיגון ע"פ דרישת הלקוח.

תהליך לאחר אובדן או גנבת מפתחות לבית

– בדקו טוב ונסו לשחזר מה עשיתם לאחרונה, מתי ראיתם את צרור המפתחות שלכם? בדקו טוב במקומות שהייתם בהן לאחרונה, בית קפה, מונית, פנים הרכב, בית של חבר/ה, מתחת למושב הנהג, גג הרכב, חנייה, מעלית, מדרגות, שביל, תיק ועוד.

– אם קיים ברשותכם מפתח נוסף הזמינו מנעולן והחליפו צילינדר בהקדם, אין טעם לשכפל מפתח נוסף, רכושכם וביתכם בעדיפות עליונה וחובה ולהחליפו בהקדם.

– אם לא קיים ברשותכם מפתח נוסף הזמינו מנעולן פורץ דלתות, לאחר הפריצה מתקינים לכם צילינדר חדש ותקבלו 5 מפתחות באריזה מקורית.

טיפים כיצד להימנע מאובדן מפתחות לבית

– רכשו שרשרת קטנה עם קליפס ביטחון שמתחבר מצד אחד למפתחות ומצדו השני לרצועת החגורה במכנסיים, אם אתם לא מעוניינים לחבר את השרשרת למכנסיים השאירו את השרשרת מחוברת למפתחות כך במצב נפלה מהכיס יהיה רעש של מתכת כך תדעו שנפל לכם משהו מהכיס.

-שרשת פלסטיק לצוואר- יש אנשים רבים שעד היום משתמשים בשרשרת פלסטיק לצוואר כך תמיד תדאו שהמפתחות על הצוואר שלכם.

שאלות ופרטים נוספים:

החלפתי את הצילינדר האם יש סיבה לדאגה? בהחלט לא, לאחר שהחלפתם את המנעול בדירתכם המפתח שונה ולא ניתן לפתוח את הדלת ע"י המפתח הישן.

מתי מומלץ להחליף שוב צילינדר? כל מנעולן מקצועי ממליץ להחליף צילינדר כל 2-3 שנים, בכל שנה יוצא דגם חדש ומוגן יותר, בדיוק כמו בתחום הסלולר תמיד יש חדש וטוב יותר.

האם ניתן להוסיף מיגון לדלת נגד פריצות? בוודאי, ניתן להוסיף מנעול כספת איכותי בחלק האמצעי של הדלת ולהוסיף מיגון נוסף מעבר לצילינדר.

לפרטים נוספים צרו קשר 24 שעות

054-5534876