איך לבדוק את המתחרים שלך בגוגל-מנעולן

מהן הפעולות של מנעולנים או המתחרים שלך ברשת

ידוע לכולנו שאחד הפעולות הכי טובות לקידום האתר שלנו זה למעשה לבדוק את המתחרים שלנו, תמיד מעניין אותנו מה הן אותן פעולות של מנעולנים או המתחרים שלך עושים, למה הם מדורגים ע"י גוגל גבוה ואנחנו למעשה אי שם מאחורה, במאמר זה אני הולך ללמד אתכם איך לצמצם פערים מול המתחרים שלכם, קחו בחשבון מי שחושב שתוך יום יומיים הוא עושה זאת הוא טועה בגדול ואם כן יעשה זאת הוא מסכן את עצמו לארגז החול של גוגל, השיטה עובדת טוב למעשה על מקצועות החופשיים כגון: מנעולן או כל דבר אחר זמן עבודה לפחות 4 חודשים במקרה הטוב
ידוע לנו שחלק מקידום האתר שלנו כגון: מנעולן או מקצוע אחר זה לתת קישורים מאתרים אחרים כמו אתרי אינדקס, גוגל פלוס, יוטיוב, פייסבוק, בלוגים ועוד, אז איך השיטה למעשה עובדת? פשוט מאוד, רשמו את מס' הטלפון של המתחרה שלכם בשורת חיפוש בגוגל ותקבלו תוצאות, הנה יש לכם את הפעולות שאותו מנעולן או המתחרה שלכם עושה, ניתן לראות באיזה אינדקסים הוא מפרסם את עצמו, ניתן לראות איזה בלוגים יש לו, ניתן לראות אם יש לו אולי ערוץ ביוטיוב או אפילו אם יש לו קבוצה בפייסבוק, קחו או תעשו רשימה מסודרת, איזה אתרים המתחרה שלכם מפרסם את עצמו ואת האתר שלו, אני דיי בטוח שתמצאו לפחות 50-100 אתרים שאין לכם מושג שניתן לפרסם שם, קחו את הזמן לאט לאט ותפרסמו את עצמכם ואת האתר שלכם, כמו שרשמתי מעלה תעשו זאת בדרך אורגנית כל יום קצת, אם תעשו 50 קישורים ביום גוגל יחשוב שזה רובוט ויזרוק את האתר שלכם לארגז חול שלו.
זה לא בושה ללמוד מאתרים טובים, מה אתם חושבים שהם לא עשו זאת בתחילת דרכם? מה אתם חושבים שמקדמי אתרים לא עושים זאת? ברור לכם שאתרים בדירוג גבוה בגוגל בד"כ יש מקדמי אתרים והתפקיד שלהם זה לעשות כמה שיותר קישורים נכנסים לאתר המקודם וזה הזדמנות מעולה ללמוד איפה לפרסם את האתר שלנו.
אני יודע שזה פשוט אבל יכול להגיד לכם שזה גאוני, אתם לא תאמינו מה תראו בגוגל בחיי, פעם אחת עשיתי על אתר מנעולן וראיתי את המתחרה שלי אם 4 אתרים נוספים שנותנים קישורים לאתר המרכזי שלו מכל כיוון, מי שחושב שלצמצם פער זה יומיים אז הוא טועה בגדול, אני יכול להגיד לכם בשקט לכל אחד פה יש לפחות 3-4 חודשים עבודה ולא סתם עבודה אלה עבודה קשה מאוד, מה שבטוח אחרי שתעשו זאת אני מבטיח לכם אתם לא תאמינו איזה שיפור מטורף יהיה לכם בגוגל, מי שעובד קשה יקבל תוצאות יפות מי שעומד בצד וממתין למשיח אז שימשיך להמתין לבנתיים אתם תעלו בדירוג שלכם בגוגל, רק שתבינו כל זה רק בגלל שרשמתם את מספר הטלפון של המתחרה שלכם בגוגל ועכשיו יש לכם עבודה לפחות ל-4 חודשים הבאים.
ברשת יש תוכנות רבות שדרכם ניתן לקבל רשימה מסודרת של קישורים נכנסים של אתר אבל מי ששואל אותי אני אוהב לעבוד בדרך סבירה וקלה, יש לכם פה אחלה טיפ להתחלה תנסו ותראו כמה שזה מדהים, בהצלחה לכולם.
מאמר זה נכתב ע"י שרון אהרון אין להעתיק או לשכפל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *