איך לפרוץ רכב

 

 כיצד ניתן לפרוץ לרכבים

לשירות מיידי חייגו 24 שעות

054-5534876

אנשים רבים שנתקעים מחוץ לרכבם מוצאים את עצמם מחפשים בגוגל איך לפרוץ רכב וכיצד לחלץ את עצמם, מנגד הדבר לכאורה אינו פשוט ומצריך ידע עשיר בפריצת רכבים וציוד מקצועי המיועד לפריצת רכב ללא נזק, שבירת חלון אינה פתרון הולם ואין אדם שמעוניין לעשות זאת לרכבו האישי, לימוד תוך ניסוי וטעייה יכול להביא לנזקים כבדים שבסופו של דבר יעלו לכם מאות וגם אלפי שקלים כגון נזק למנעול, נזק לחשמל ולחלון הרכב, יש להיעזר אך ורק ע״י פורץ רכבים מקצועי שיעשה את העבודה עבורכם ללא נזק.

עשה ואל תעשה:

אין לדחוף מפתח שאינו תואם לפתח מנעול הרכב, פעולה זו יכולה לתקוע את המפתחות במנעול בגלל חוסר התאמה של הפינים ובנוסף להרוס ולעקם את הפינים בתוך תוף המנעול ולביא עימו נזק כבד מאוד לכיס שלכם, מיותר לציין זה לעולם לא יעבוד.
סרגלים למינהם מתחת לחלון כמו בסרטים לא תמיד עובד, יש שיטה ולא מדובר בסרגל פשוט של בית ספר, אם אתם סתם חופרים בפנים ואין לכם מושג מה אתם עושים אתם עלולים לגרום נזק לחשמל הרכב (חלונות חשמל) וגם לבעיות מכאניות לחלון (מנגנון הרמה).
שכנים/חברים/משפחה- לאף אחד מהם אין ניסיון וידע בתחום, אל תתנו לאף אחד לנסות לפרוץ את הרכב, כמו שלכם אין ניסיון גם להם אין, אם יגרם נזק לרכב זה יצא מהכיס שלכם ראו הוזהרתם.
כן תעשו: הזמינו פורץ רכבים או מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל או לעשות את העבודה עבורכם ללא נזק, עלות הפריצה יחסית זולה ולרוב נערכת דקות בודדות תלוי בסוג הרכב.

לפרטים נוספים צרו קשר

054-5534876