הבדלים בין שכפול לשחזור מפתחות לרכב

מה ההבדל בין שכפול לשחזור מפתחות

רבים חושבים לאחר אובדן מפתחות לרכב לשכפל מפתח נוסף ולסיים את הסיפור בקלות ובמהירות, מנגד מדובר
בתהליך שונה משכפול מפתחות, שכפול מפתח לרכב נעשה כאשר וקיים מפתח נוסף לשכפול, מאחר ואבדו המפתחות שלכם כעת כל שנותר הוא לשחזר מפתח לאחר אובדן.
נסו לתאר בקלות את המונח ״שכפול״ לקחת  מפתח ולשכפל אותו בדיוק ע״י מכונת חיתוך, לשם כך אנו זקוקים למפתח (גלם) תואם לסוג הרכב שברשותכם ולשכפל אותו, מדובר בתהליך פשוט בעלות מחיר סטנדרטית לסוג הרכב.
מנגד שחזור מפתחות לרכב היינו תהליך שונה משכפול מפתחות, כאשר אנו מעוניינים לשחזר מפתחות לרכב ברור לנו שאין מפתח נוסף ולכן אנו זקוקים לייצר מפתח חדש מאין מפתח (שחזור), בתהליך זה אנו זקוקים למעשה למספר דברים חשובים לתהליך.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876

1. קוד חיתוך מפתח

לכל מפתח יש חיתוך שונה ובצדק, כאשר החיתוך שונה אומר לנו שהמפתח יכול לפתוח רק את המנעול רכב שלכם ולא רכב תואם אחר, נסו לתאר את מפתח דלת ביתכם פותח את הדלת של השכן שלכם ולהפך, לסיכום לכל מפתח יש קוד חיתוך שונה, כך לדוגמה אם יש לכם רכב מסוג יונדאי המפתח שלכם יכול לפתוח רק את הרכב שלכם ולא יונדאי אחרת בחנייה, לקוד החיתוך יש עלות כספית למנעולן רכב.

2. פין קוד

לכל רכב החל משנת 1995 קיים מערכת הגנה ״אימובילייזר״, במערכת זו קיים צ׳יפ אלקטרוני במפתח שצרוב עליו קוד, בזמן התנעת הרכב הצ׳יפ מעביר קוד בשידור ישירות למערכת האימובילייזר וכך הרכב מניע, ללא אישור מהצ׳יפ הרכב יכבה לאחר 2 שניות, לקבלת פין קוד יש עלות למנעולן רכב.

לסיכום:

לאחר שחתכנו מפתחות לפי קוד מפתח יצרן ורכשנו את הפין קוד יש להתחבר ע״י מכשיר דיאגנוסטיקה למחשב הרכב ולהזין את הצ׳יפ החדש, לשם כך דרושים לנו מכשירים איכותיים ויוקרתיים לביצוע הליך זה, מעבר לכך דרושים לנו ידע וניסיון רב בתחום הרכב.
לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן

התקשרו עכשיו שירות 24 שעות

054-5534876