חידוש דלתות כניסה

חידוש דלת כניסה לבית

אתם תמיד מקפידים על עיצוב הבית ותמיד חשוב לכם שהכול יראה בצורה מושלמת. האמת שזו לא משימה קלה לשמור על עיצוב מושלם ולהילחם בפגעי הזמן. אם אנו מדברים על דלתות הבית יש לקחת בחשבון שכאשר נעשה בהן שימוש שוטף לאורך שנים, תמיד יהיו פגמים אשר הצטברו במשך השנים, בדרך כלל שריטות אך לא רק, ישנם גם פגמים אחרים אשר יכולים להופיע על הדלת. כל פעם שאתם רואים את הפגמים אתם מרגישים את הנזק העיצובי, אך הבלאי משתלט על העיצוב ופוגע במראה הבית. במקרים כאלו אתם מחפשים פתרונות של חידוש דלת כניסה רב בריח / פלדלת או כל דלת אחרת שיש לכם, אך אינכם יודעים כיצד בדיוק ניתן לבצע חידוש דלת כניסה פלדלת ואולי אף חוששים שמודבר בהוצאות גדולות. אך אל דאגה, לשרון המנעולן ישנו פתרון לחידוש דלת כניסה רב בריח ופלדלת; פתרון מהיר, איכותי וגם המחיר ברצפה. אין צורך להחליף את הדלת או להזמין נגרים וצבעים בשביל לחדש את המראהניתן לעשות זאת באמצעים הרבה יותר פשוטים.

חידוש דלת עם שריטות

כאשר רוצים לבצע חידוש דלת עם שריטות ופגמים שונים יש שתי דרכים סבירות וזולות לעשות זאת, את שתיהן תוכלו למצוא אצל שרון המנעולן. הדרך הראשונה חידוש דלת כניסה לבית באמצעות טפט המודבק על הדלת. הדרך השנייה היא דומה מאוד, אך במקום להדביק טפט לצורך חידוש דלת כניסה עם שריטות, עושים זאת עם מגנט הנצמד לדלת. שתי השיטות מעניקות לכם את אותה התוצאה.

חידוש דלת כניסה פלדלת או רב בריח מאפשר לכם להסתיר את השריטות ואת הפגמים אך האמת שמדובר בהרבה יותר מהסתרת פגמים אסתטיים. חידוש דלת כניסה לבית באמצעות חיפוי מגנטי מאפשר לכם גם לשנות את כל המראה העיצובי של הדלת. אתם יכולים לקחת דלת פלדלת או רב בריח, חד גונית ומשעממת ולהפוך אותה למשהו אחר לגמרי ומבלי לפגוע בתפקוד שלה. אתם יכולים להעניק לה מראה עיצובי חדש כמו של דלתות כניסה מעוצבות ויוקרתיות. אתם יכולים ליצור התאמה מושלמת בין עיצוב הדלת לקו העיצובי הכללי של הבית.

התאמה עיצובית

כאשר אתם מחליטים על חידוש דלת כניסה לבית, לא חשוב אם זה באמצעות הדבקת טפט או באמצעות חיפוי מגנטי, עליכם לקחת בחשבון את השיקולים העיצוביים. חידוש דלת כניסה פלדלת / רב בריח באמצעות טפטים או מגנטים מעניק לכם הזדמנות לשנות את המראה העיצובי וכדאי לנצל את ההזדמנות על מנת לשפר את עיצוב הפנים של הבית. יש להתאים את הדלת לקו העיצובי השולט בבית או בחלל הכניסה לבית. אם למשל יש לכם בית בעל עיצוב כפרי חפשו אחר חיפוי המשרת את סגנון העיצוב הכפריאלו יכולים להיות טפטים או מגנטים בעלי צבעי אדמה ומראה של דלת עץ טבעית עם פרזולי מתכת גסים, או אולי דלת בצבעי שמנת עדינים. אם הבית שלכם הוא בסגנון הייטקי מודרני יתכן שתרצו חיפוי בצבעים עם אפקט מתכתי ומרקם חלק. אם יש לכם בית בסגנון עתיק וקלאסי אולי תרצו להדביק דווקא טפט המעניק לדלת מראה של עץ מסוגנן ואפילו חלונות זכוכית, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.