חידוש דלת פלדלת

חידוש דלתות פלדלת

דלתות הבית הן כמו הפנים של הבית; כל מי שנכנס ויוצא מביתכם תמיד רואה את דלת הכניסה של הבית, מבפנים ומבחוץ. אם יש לכם דלת בעלת עיצוב מיושן שאינו תואם לעיצוב הבית זה פוגע בתחושה שהעיצוב משדר, זה פוגע ברושם הראשוני ומפחית מערך עיצוב הבית. במקרים רבים ניתן גם לראות בדלתות פגמים שונים, כמו שריטות, קילופי צבע וכוהפוגעים במראה שלה וגם גורמים לכם נזק עיצובי. אם זה המצב אצלכם בבית אתם צריכים חידוש דלת כניסה לבית. חידוש דלתות פלדלת הוא האפשרות ההגיונית ביותר כאשר אתם מואסים בעיצוב או כאשר לדלת ישנם פגמים. דלת חדשה עשויה לעלות אלפי שקלים ובמקרה שבחרתם בדלת מעוצבת מעשה אמן המחירים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים. אנו לא מציעים לכם לשבור תכנית חיסכון לצורך חידוש דלת כניסה לבית, אנו מציעים לכם פתרון יוצא דופן, זול ואיכותי.

כיצד מבצעים חידוש דלת כניסה לבית?

חידוש דלתות פלדה בימינו יכול להתבצע בעזרת חיפוי מגנטי. מכירים את המגנטים המעוצבים למקרר או לדלת שאותם אתם בדרך מקבלים בתור גימיקים פרסומיים, כמו מגנט המפרסם את משלוחי הפיצה או שירותי המנעול. ציפוי מגנטי לדלת הוא דבר דומה, פשוט מכסים את כל הדלת במגנט אחד גדול אשר עליו מודפס עיצוב מיוחד לפי בחירתכם. ישנם עיצובים שונים לבחירתכם, כל מה שצריך זה לבחור ולהצמיד את המגנט לדלת בקלי קלות.

חידוש דלת כניסה פלדלת – מה זה נותן

 

חידוש דלתות פלדלת מאפשר לכם לא רק להסתיר את פגמים שונים שהדלת ספגה במהלך השנים, בעזרת חידוש דלת פלדלת ציפוי מגנט ניתן גם ליהנות מעיצוב חדש ומרשים אשר הופך דלת פשוטה לדלת בעלת מראה מעוצב. המגנט יכול ליצור את האשליה שבדלת ישנם פיתוחי עץ מסוגננים, חלונות ופרזולים יוקרתיים. המראה נראה אמתי ואתם משיגים אותו בעלות נמוכה וללא צורך בהחלפת הדלת. לאחר שתתקינו את המגנט תוכלו ליהנות מעיצוב בית מושלם והרמוניעיצוב בית בו ישנה התאמה עיצובית מלאה בין כל האלמנטים אשר בחלל.

ומה קורה ביום אשר מאסתם בעיצוב המגנטי? בהתקנת המגנט אין שום דבר בלתי הפיך. במידה ורוצים ניתן לשלוף אותו בקלות ולחזור למראה הדלת הקודם, להחליפו במגנט בעל עיצוב אחר או אולי להשתמש בטפט מודבק. מה שבטוח זה שלא תצטרכו להשקיע הון עתק בהחלפת הדלת. במידה ותצטרכו לעבור דירה, תוכלו לשלוף את המגנט המעוצב ולקחת אותו אתכם לבית החדש. במידה והדלת היא בעלת אותן המידות תוכלו לעשות במגנט שימוש חוזר.

חידוש דלת פלדלת ציפוי מגנט רק תורם לאסתטיקה, הוא מסתיר פגמים ובעת ובעונה אחת גם מאפשר לכם ליהנות מעיצוב חדש. חידוש דלת כניסה פלדלת אינו פוגע בתפקוד הדלת בשום צורה שהיא, הדלת נפתחת ונסגרת כרגיל, ניתן לנעול אותה ללא שום בעיה והיא ממשיכה לתת לכם את אותו ביטחון שאתם מצפים לקבל מדלת הכניסה לבית, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

קטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.