חשמלאי רכב

שירותי חשמלאות רכב

כאשר אתם נזקקים להחלפת מצבר לרכב, ניתוק קודן לרכב, חילוץ רכבים בכלל בעיות חשמל או אפילו התקנות של מערכות מולטימדיה ברכב, אתם חייבים לעשות זאת עם חשמלאי מרכב מוסמך ובעל ניסיון. אצלנו תוכלו לקבל שירותי חילוץ רכבים ותיקון בעיות חשמל ברכב, שירותים מקצועיים באחריות. אנו יודעים להתמודד עם על תקלה וכל הסוגים של בעיות חשמל ברכב ויש לנו ניסיון רב בעבודה זו. תיקון בעיות חשמל ברכב עושים אך ורק אצל המקצוענים; הרכבים של היום כוללים מערכות חשמליות ואלקטרוניות מורכבות וכל טיפול בהן, יכול להיות תיקון או התקנה חדשה, מחייבים ידע רב, ניסיון וכלי עבודה מתאימים.

שירותים שתקבלו אצל חשמלאי רכב

אצל חשמאלי רכב ניתן לקבל שירותים שונים, החל מהתקנות וטיפוטל בבעיות חשמל ברכב ועד לחילוץ רכבים 24 שעות ביממה. להלן כמה דוגמאות בהן צריך חשמלאי רכב:
מצבר לרכב – המצבר הוא דבר חשוב והכרחי ברכב לצורך ההתנעה ותפעולן של המערכות החשמליות ברכב. יתכנו סוגים שונים של בעיות הקשורות למצבר או משפיעות על המצבר. מצבר לרכב יכול להתרוקן פתאום, אולי בגלל ששכחתם את האורות דולקים או אולי בגלל שישנה בעיה בהטענת המצבר. המצבר הוא סוללה חשמלית חזקה ומי שאינו חשמלאי רכב, מוטב שלא יתעסק בה. זה עלול להסתיים בהתחשמלות או נזק למערכות החשמליות ברכב.

ניתוק קודן לרכב 

הקודן נועד להגן על הרכב מפני גנבות. מי שאינו יודע את הקוד אינו יכול להתניע את הרכב. אך במקרים רבים הבעלים של הרכב עלולים למצוא את עצמם בבעיה. יתכן שבגלל בעיה בקודן הם אינם יכולים להתניע את הרכב ויש צורך בניתוק קודן לרכב. הקודן מחובר למערכת החשמלית של הרכב ומי שלא מכיר ולא יודע בוודאות יגרום נזק וחבל. זוהי עבודה עבור חשמלאי רכב מוסמך.

התקנת מערכות מולטימדיה 

היום מקובל מאוד להתקין מערכות מולטימדיה לרכב. מערכות אלו כוללות רכיבים רבים וצריכות לעבוד בהרמוניה עם מערכות השליטה הקיימות ברכב על מנת ליהנות מהמולטימדיה בצורה הטובה ביותר. על מנת לבצע התקנה נכונה יש לעבוד אך ורק עם חשמלאי רכב.

חילוץ רכבים 

במקרים רבים רכבים נתקעים דווקא בשל בעיות בחשמל הרכב. חשמלאי רכב מעניק שירותי חילוץ רכבים בהם הוא מגיע אל המקום בו נתקעתם ומעניק פתרון מהיר לבעיה ומאפשר לכם להמשיך בנסיעה.

לפרטים נוספים צרו קשר

054-5534876