טפט לדלת פלדלת

חידוש פלדלת בטפט

ציפוי טפט לפלדלת

בשנים האחרונות ישנו פתרון עיצובי חדש אשר זוכה להצלחה רבה, פתרון המאפשר לתת נגיעה עיצובית חדשה לדלת. ציפוי טפט לפלדלת הוא ציפוי חיצוני אשר מודבק על דלת הפלדלת שלכם ומאפשר להעניק לה מראה מחודש ואף מראה עיצובי שונה מזה הקיים. אל תתבלבלו בין ציפוי טפט לבין מגנט לדלת. אלו הם מוצרים בעלי אופי דומה אך שונים. המגנט אולי קל להתקנה והסרה, אך הוא אינו מעניק פתרון מושלם אשר נראה כמו דלת טבעית. ציפוי טפט לדלת פלדלת הוא המצאה מהפכנית שצוברת פופולריות רבה בארץ ובעולם. אז בואו נשמע עוד ונקבל את כל המידע שצריך על טפטים לדלתות. מה עושים כאשר על דלת הפלדלת או רב בריח ישנן שריטות, כתמים או כל מיני סוגים של כתמים? זה פוגע במראה הדלת ומשליך על כל עיצוב הבית, זה לא מה שאתם רוצים עבור הבית שלכם. החלפת הדלת אולי תפתור את  הבעיה, אך זהו אינו הפתרון האידאלי. דלת היא דבר יקר ואין היגיון להחליף דלת שברמת בעיקרון היא תקינה, אך יש בה פגמים חיצוניים. אבל מצד שני שוב לא תרצו להישאר עם הפגמים האסתטיים. אם כך מהו הפתרון האידאלי והאם ישנה עוד אפשרות מלבד החלפת הדלת? שמעתם על חידוש טפט לדלת פלדלת או חידוש טפט מגנט לדלת רב בריח? לא שמעתם, כדאי שתקרו את המאמר הבא.

הדלת הכניסה-ביטחון ועיצוב

לפני שנדבר על ציפוי טפט לפלדלת, בואו נדבר על הדלת עצמה וחשיבותה. לכולנו יש דלתות בבית וכמובן גם בעסק אשר שומרות על ביטחוננו ומונעות כניסה של זרים ואנשים בלתי מורשים. רבים מאיתנו בוחרים בדלתות פלדלת מכיוון שהן מעניקות לנו הגנה טובה. דלתות פלדלת הן דלתות חזקות ואמינות ויש להן מנגנון נעילה רב בריחי המקשה על פריצתן. בדלתות פלדלת הושקעה הרבה מחשבה והן בהחלט מומלצות. נכון שהתפקיד העיקרי של הדלת הוא בעל מאפיינים ביטחוניים, אך לא ניתן להתעלם מהאמירה העיצובית של הדלת. הדלת היא חלק מהרושם הראשוני של הכניסה לבית והיא נראית מבחוץ וגם מבפנים. אם נרצה או לא נרצה, דלת הכניסה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. לכן, לצד המאפיינים הטכניים הקשורים לעמידות הדלת וההגנה שהיא מספקת לנו מפני ניסיונות פריצה, אנו חייבים לקחת בחשבון גם את המאפיינים האסתטיים והעיצוביים של הדלת. וזה בדיוק מה שמביא אותנו אל הנושא של ציפוי טפט לפלדלת. טפט לדלת תלת ממד עשוי מוויניל, חומר איכותי המאפשר לבצע עליו הדפסת צבע באיכות גבוהה. זהו חומר חזק ועמיד אשר יכול להחזיק מעמד שנים ארוכות. זהו החומר באמצעותו נצפה את הדלת ונעניק לה מראה חדש ועיצוב שונה.

חידוש טפט לדלת פלדלת

כאשר אנו עושים שימוש יום יומי בדלת, באופן טבעי לאורך השנים ישנו בלאי ושחיקה. חלק מהבלאי קשור למאפיינים הטכניים של הדלת ולפעמים צריך אנשי מקצוע אשר יבצעו תיקונים שונים, כמו למשל חיזוק הצירים ועבודות שונות שמנעולן יכול לבצע עבורנו. אך ישנו בלאי שאינו מפריע לתפקוד הדלת, אלא רק פוגע במראה החיצוני של הדלת מבחינה אסתטית. במשך השנים המראה של הדלת עשוי להיפגע, פה ושם הדלת קיבלה מכה, אולי הכלב שרט ועוד כל מיני פרטים קטנים של בלאי אשר פגעו במראה החיצוני של הדלת. המראה הבלוי של הדלת אינו נראה טוב. כל מי שנכנס ויוצא רואה את הפרטים הללו והדבר פוגע באווירה העיצובית הכללית של הבית, הבית נראה מוזנח. אז מה עושים במקרים שכאלו? הדלת היא דבר יקר, במיוחד כאשר מדובר בדלת פלדלת, לכן בוודאי לא תחליפו דלת תקינה בגלל פגמים אסתטיים. באמצעות הדבקת טפט על דלת פלדלת ניתן לחדש את המראה של הדלת. הטפט מסתיר כל שריטה ופגם שיש לדלת ונותן לה מראה של דלת חדשה, אף אחד לא יראה את ההבדל, הרי גם דלת מקורית מגיעה עם טפט. כאשר הטפט מותאם למידות הדלת ומותקן בצורה מקצועית, לא ניתן להבחין בו. הטפט נראה כחלק אינטגרלי מהדלת. באמצעות החלפת טפט לדלת פלדלת ניתן לשחזר את המראה המקורי של הדלת.

החלפת טפט לדלת פלדלת

קרה לכם שנמאס לכם מהעיצוב בבית? הוא נראה לכם מיושן ולא עדכני ואתם רוצים להכניס בו איזה שינוי מרענן? באמצעות החלפת הטפט של הדלת תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות. חידוש טפט לדלת פלדלת לא נועד אך ורק להסתיר פגמים ובלאי בדלת. זוהי גם הזדמנות לשנות את המראה העיצובי של הדלת ולהתאים אותו לעיצוב הבית בצורה מושלמת. יכולות להיות לכך סיבות שונות. יתכן שהעיצוב והסגנון של דלת הבית הסטנדרטית שלכם אינו מתאים לסגנון העיצובי של הבית. יתכן גם שבמהלך השנים הכנסתם שינויים עיצוביים בבית ועיצוב הדלת שהתאים עד עכשיו אינו מתאים לעיצוב הבית החדש. במקרה כזה אין צורך להיכנס להוצאות גדולות ולהחליף את הדלת – פשוט מבצעים החלפת טפט לדלת פלדלת. לכל בית יש סגנון עיצובי משלו וישנו מבחר ענק של טפטים אשר יכולים להתאים לכל סגנון עיצובי. עיצוב הבית משפיע על התחושה שלכם בבית ולכן חשוב מאוד למצוא את העיצוב הנכון והמושלם עבורכם ולא לעשות שום פשרות בנושא. למשל אם תרצו עיצוב מודרני ותעשייתי, עיצוב כפרי, עיצוב וינטאג' או כל סגנון עיצובי אחר, באמצעות הדבקת טפט על דלת פלדלת תוכלו לקבל את הסגנון העיצובי שתרצו בקלות, במהירות וגם במחיר משתלם. רבים מאיתנו גרים בדירות שכורות; החלפת טפט לדלת יכולה להיות גם פתרון נהדר עבור דירות שכורות. כאשר אנו גרים בדירות שכורות איננו רוצים להיכנס להוצאות גדולות על עיצוב הדירה מכיוון שהיא מיועדת לתקופת זמן מוגבלת, לפעמים אפילו רק כמה חודשים. אך מצד שני חשוב שיהיה לנו נעים בדירה ולכן כן נרצה להשקיע בעיצוב. נרצה לעצב את הדירה כפי שבא לנו אך בדרכים חסכוניות. החלפת טפט לפלדלת יכולה לפתור לנו את הבעיה, נוכל לשנות את המראה העיצובי וזאת מבלי להיגרר להוצאות גדולות. ביום שנרצה לעזוב את הדירה, נוכל בקלות להוריד את הטפט. אמנם לא ניתן לבצע בו שימוש חוזר, אך לפחות נוכל להחזיר את הדלת למצבה הקודם ולא לקבל תלונות מבעל הדירה שאולי לא אוהב את השינוי וגם לא להרגיש רע שהשקענו סכומים גדולים בדירה שהיא בכלל לא שלנו.

כיצד לבחור ציפוי טפט לפלדלת

החלפת טפט לדלת פלדלת יכולה להכניס שינוי עיצובי גדול לביתכם ולרענן את כל האווירה העיצובית. אך חשוב לבחור את הטפט הנכון ולהתאים אותו לסגנון העיצובי של החלל. למזלנו ישנם אינספור עיצובים של טפטים ותוכלו למצוא כל סגנון עיצובי המתאים לכם. הבעיה היא אולי שמרוב מבחר תתקשו להחליט…. ראשית כל יש לנתח את הסגנון העיצובי של החלל, זה שקיים או אולי זה שאתם רוצים להשיג (במידה ואתם עושים איזה שיפוץ מעבר לטפט). בהתאם לכך תוכלו לבחור את הטפט עבור הדלת שלכם. למשל אם יש לכם בית המעוצב בסגנון של עיצוב כפרי, תוכלו לבחור בטפט בעל מרקם המדמה עץ טבעי עם גוון צבע טבעי של עץ התואם לקו הכללי של הריהוט בחלל. אם יש לכם בית בעיצוב מודרני, תוכלו להשתמש בטפט בעל מרקם חלק ומינימליסטי, אולי אפילו בעל אפקט מתכתי. השאיפה היא שהטפט יסייע לדלת להשתלב בהרמוניה עם החלל ויסייע להעניק את האווירה הרצויה. לפעמים נרצה לבחור בצבעים אשר דווקא יוצרים ניגודיות, בתנאי שזה משרת את הקונספט העיצובי. חשוב שתהיו מודעים לכך שהאפשרויות הן בלתי מוגבלות, טפט חדש יכול לתת לדלת מראה אשר שונה מהמבנה הבסיסי הקיים של הדלת, כמו למשל הוספת עיצוב המדמה חלונות זכוכית ואלמנטים דקורטיביים אחרים. המלצה כללית שניתן לתת לכם בנושא עיצוב היא לקחת בחשבון גם את גודל החלל. אם מדובר בחלל קטן, צבעים בהירים יכולים לסייע לכם ליצור אפקט של מרחב גדול יותר. אם תרצו טפט רגיל או טפט לדלת תלת ממד, את הטפטים תוכלו לבחור מתוך הקטלוג שלנו. הם מגיעים בגודל סטנדרטי. יש לנו קטלוג עשיר ומלא במגוון סגנונות עיצוביים אשר יכולים להתאים לכל מטרה. אם יש לכם בראש תמונה ברורה של העיצוב שתרצו, חפשו אותה אצלנו בקטלוג. אם אין לכם רעיון ברור, עיינו בקטלוג שלנו ובוודאי תקבלו רעיונות עיצוביים מעניינים. את הטפטים ניתן להזמין לצורך התקנה עצמית או להיעזר בשירותי ההתקנה שלנו לצורך קבלת עבודה איכותית ומקצועית. מי שרוצה יכול להסתייע במעצבי פנים על מנת לשדרג את עיצוב הבית. הדבר בהחלט מומלץ ומעצבי פנים מכירים את המוצר ורבים מהם ממליצים עליו ועושים בו שימוש בעבודותיהם. בעזרת הטפטים שלנו מעצבי פנים משדרגים את מראה הבית והלקוחות מרוצים עד השמיים.

טפט לדלת תלת ממד

כפי שכבר אמרנו, הטפטים לדלת מגיעים בצבעים ועיצובים נהדרים. ניתן להזמין אפילו טפט לדלת תלת ממד. כך תוכלו לעשות ציפוי טפט לפלדלת אשר נראה אמיתי וכולל עיצובים בעלי אפקט תלת ממדי אשר יכולים לדמות עיצובים שונים הכוללים תבליטים, מגרעות, חלונות ושאר אפקטים עיצוביים. ישנם אפילו עיצובים יוצאי דופו אשר יכולים להעניק לדלת שלכם מראה של משהו אחר לגמרי. בעזרת טפט לדלת תלת ממד תוכלו לשנות מהקצה אל הקצה את העיצוב של כל הדלת וכך גם להשפיע על העיצוב של הבית כולו ולהפוך אותו למקום אשר יותר נעים להיות בו. ההתקנה של טפט לדלת תלת ממד מתבצעת בדיוק כמו כל טפט רגל, רק העיצוב הוא מה ששונה בטפט לדלת תלת ממד.

החלפת טפט לדלת-חיסכון ענק

עיצוב הבית עלול להיות דבר יקר וכולנו מחפשים כיצד ניתן לחסוך בהוצאות. כאשר רוצים לחדש את המראה או לשנות את הסגנון והעיצוב של הדלת, אין צורך להשקיע אלפי שקלים בהחלפת הדלת. דלת היא מוצר שאמור לשמש אתכם במשך הרבה שנים ואין סיבה להחליף אותה כל עוד היא תקינה. אפילו אם בדלת ישנן תקלות, ניתן לתקן אותן ללא צורך בהחלפת הדלת. לכן כאשר נרצה לשנות את העיצוב של הדלת נוכל לעשות זאת באמצעות החלפת טפט לדלת פלדלת. כך נוכל לקבל דלת בעלת מראה חדש, שונה ועדכני התואם לצרכים שלנן בתקציב של כמה מאות שקלים במקום להיגרר להוצאות של אלפי שקלים. דלת עם טפט נראית כדלת חדשה לכל דבר. הטפטים גם נותנים לכם מגוון גדול יותר של אפשרויות ויכולות להפוך את דלת הפלדלת הסטנדרטית לדלת בעלת נראה של דלת מעוצבת וייחודית.

איך מבצעים ציפוי לדלת פלדלת

רוצים לשנות את העיצוב או לחדש את מראה הדלת, קיבלתם את ההחלטה הנכונה. אם תרצו ניתן לבצע זאת בעצמכם או להזמין אותנו לבצע זאת. במידה והחלטתם להתמודד עם זה בעצמכם, להלן ההוראות. חשוב שתקראו היטב את ההוראות בטרם מתחילים. על מנת לבצע הדבקת טפט על דלת פלדלת יש להצטייד קודם כל בספריי לניקוי חלונות, מטלית נקייה וסכין יפנית. כמו כן חשוב שיהיה לכם מקום פנוי על הרצפה על מנת לפרוש את הטפט. אם על הדלת ישנם שלטים או מספרים יש להסירם בטרם מדביקים את הטפט. לצורך הסרתם ניתן להשתמש בשפכטל. לאחר שהסרתם את השלטים יש גם להסיר את העינית, את זה עושים מהצד הפנימי של הדלת. בנוסף יש לפרק את הידיות. בדרך כלל ישנו בורג הלן הנמצא בצידה הפנימי של הדלת. יש להסיר הכול כולל פסי הגומי אשר מסביב. לאחר שהסרנו את כל האביזרים ננקה את הדלת באמצעות נוזל לניקוי חלונות ונייבש היטב בעזרת המטלית. חשוב מאוד שהדלת תהיה נקייה לחלוטין מאבק וממשקעים שומניים, אלו יפגעו בהדבקה. אל תפספסו שום נקודה, כולל החלק העליון והצדדים. לצורך חידוש טפט לדלת פלדלת אין צורך להסיר את הטפט המקורי, אך במידה ויש בו חלקים מתקלפים יש להסירם, דבר שניתן לעשות באמצעות שפכטל. חשוב לנו לקבל משטח חלק ככל שניתן, ללא בליטות שיעוותו את מראה הטפט החדש. בדרך כלל אין צורך, אך במידה וישנם בליטות שונות ניתן להשתמש בנייר שיוף. כאשר הדלת נקייה ומוכנה להדבקה יש לפרוש את הטפט על הרצפה. אין צורך להשתמש בדבק, הטפט מגיע עם דבק בדיוק כמו כל מדבקה. כאשר הטפט פרוש על הרצפה יש להתחיל להסיר בעדינות את הנייר האחורי. אין צורך להסיר את כל הנייר, התחילו ברצועה בעובי של 10 ס"מ בחלק העליון וקפלו את הנייר כלפי מעלה שלא יפריע לכם בתהליך ההדבקה. עכשיו מגיע החלק הטריקי, קראו היטב לפני שמתחילים! יש לוודא שהטפט ממוקם באמצע הדלת, בצורה סימטרית, כלומר ישר ומקביל לדלת. חשוב מאוד להשאיר רצועה של 2 ס"מ של טפט מעל הדלת. יש להתחיל את ההדבקה בהצמדת הטפט לחלק העליון של הדלת. כאשר החלק העליון מודבק תוכלו לוודא שוב שהכול סימטרי. ניתן להיעזר בסרט מדידה. לאחר מכן יש להסיר את הנייר האחורי ולחשוף את הדבק. אחזו ביד את חלקו האמצעי והחלו למשוך אותו כלפי מטה בעדינות ותוך כדי תנועות לצדדים בעזרת היד השנייה עד שתגיעו לתחתית. לאחר שהטפט מודבק לחזית הדלת יש לקפל את השוליים על דפנות הדלת. את החלקים המיותרים תוכלו להסיר בעזרת סכין יפנית. יש גם לחתוך בעזרת הסכין על מנת לחשוף את החורים סביב הבריחים, העינית והידיות. לאחר מכן תוכלו להתקין בחזרה את פס הדומי והידית ולהחזיר את העינית למקומה. בסיום העבודה יתכן גם שתרצו לצבוע את המשקוף על מנת להתאים אותו לעיצוב הדלת החדש. תוכלו לעשות זאת בעזרת מברשת צבע ומעט צבע התואם לקו העיצובי החדש. אם עמדתם במשימה קיבלתם דלת בעלת מראה חדיש ואוירה חדשה ושונה בבית, ללא שריטות וללא פגמים. עכשיו תוכלו ליהנות מהמראה העיצובי החדש. כפי שהבנתם ניתן לבצע החלפת טפט לדלת בעצמכם, אך יש צורך בדיוק רב על מנת לקבל הדבקה חלקה ואסתטית. אם אין לכם ניסיון בהדבקת טפטים, יתכן שתעדיפו לבצע הדבקת טפט על דלת הפלדלת באמצעות אנשי מקצוע המנוסים בעבודה זו ואשר יכולים להבטיח לכם עבודה באיכות גבוהה. אם כבר השקעתם ברכישת טפט, מוטב לעשות זאת בצורה מקצועית. רק כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו טפט המודבק ישר וללא בועות או פגמים.

לסיכום, באמצעות החלפת טפט לדלת פלדלת אתם נכנסים לעולם של אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות, וזאת מבלי להיכנס להוצאות גדולות. תוכלו לחדש את מראה הדלת באמצעות הדבקת טפט ואף להעניק לה מראה חדש ויוצא דופן. זהו פתרון קל להתקנה אשר חוסך לכם כסף רב וניתן להשתמש בו בביתכם הפרטי ואפילו בעסק. לאחר החלפת הטפט תוכלו ליהנות ממראה עיצובי חדש ולשנות את כל האווירה בביתכם.

לפרטים נוספים צרו קשר

054-5534876