טפט לדלת רב בריח

ציפוי טפט לדלתות רב בריח

רבים מאיתנו עושים שימוש בדלתות רב בריח ביתם. המערכות הרב בריחיות קשות לפריצה ומספקות ביטחון רב לדיירי הבית ושומרות על רכושן. דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות וכל מנעולן ימליץ לכם על שימוש בדלתות מסוג זה. לשמחתנו הדלתות גם מגיעות בעיצובים שונים וכך אתם יכולים להתאים את הסגנון העיצובי של הדלת לסגנון העיצובי הכללי של הבית. אמנם יש לכם אפשרויות בחירה, אך אפשרויות אלו הן די מוגבלות. המבחר הוא לא גדול ומי שבאמת רוצה דלת מעוצבת ומותאמת באופן אישי יזקק לשלם סכומי כסף נאים. אנו לעומת זאת מציעים לכם פתרון אחר, פתרון אשר יכול להפוך גם את הדלת הבנלית ביותר לדלת מעוצבת ומבלי להיגרר להוצאות מטורפות. במקום להחליף את הדלת או לבחור בדלת יוקרתית ומעוצבת ניתן פשוט לעשות ציפוי לדלת רב בריח. באמצעות שימוש בטפט לדלת רב בריח מעוצב, תוכלו להעניק לדלת עיצוב שבאמת מתאים לכם. כאשר מדובר בציפוי לדלת רב בריח המבחר הוא אדיר.

ציפוי לדלת רב בריח – מבחר עיצובים וסגנונות

אין מילים לתאר עד כמה המבחר הוא ענק כאשר מדברים על טפט לדלת רב בריח מעוצב. ראשית כל בואו נתחיל מעניין הצבעים; ניתן להשיג ציפוי לדלת רב בריח בכל צבע שתרצו, מצבעי לבן ושמנת, דרך צבעי עץ טבעיים ועד צבעים יוצאי דופן לעיצובים מיוחדים. אך ציפוי לדלת רב בריח הוא אינו רק שכבה אחידה של צבע, ניתן להשיג אותו בסגנונות שונים. למשל הרבה אנשים מעוניינים בסגנונות קלאסיים בהם העיצוב מעניק לדלת מראה של פיתוי עץ מסוגננים ומודגשים; ניתן למצוא עיצובים הכוללים חלונות זכוכית וויטראזים עם פיתוחי מתכת מעניינים. אך כמובן, למרות שזה נראה אמתי ותלת ממדי, זהו רק הדפס על טפט או מגנט.

החלפת טפט לדלת רב בריח

שימוש בטפט לדלת רב בריח מעוצב הוא לא רק בשביל לשנות את העיצוב, באמצעות ציפוי לדלת רב בריח ניתן גם לתת מענה לשריטות ופגמים שונים שיש בדלת או בטפט המקורי של היצרן. פשוט צריך לבצע החלפת טפט לדלת רב בריח. החלפת הטפט מתבצעת באמצעות קילוף הטפט הישן, ניקוי יסודי והסרת כל לכלוך שומני ולאחר מכן הדבקה מקצועית של הטפט החדש. לצורך ההדבקה מסירים את הידיות, כיסוי המנעול והעינית, לאחר מכן מדביקים את הטפט ומבצעים את החיתוך הנדרש בשביל הפרזולים. התוצאה היא דלת חדשה ללא פגמים ושריטות וגם בעלת עיצוב עדכני התואם לטעמכם.

ציפוי לדלת רב בריח אצל שרון המנעולן

אם אתם רוצים לחדש את מראה הדלת ולבצע החלפת טפט לדלת רב בריח, תוכלו לקבל שירות זה אצל שרון המנעולן. שרון הוא מנעולן בעל ניסיון בתיקון דלתות והתקנת טפטים. הוא מסיר את הפירזולים, מבצע את עבודות ההכנה הנדרשות ומדביק בצורה חלקה ומקצועית את הטפט החדש. הדבקה מקצועית ואיכותית תבטיח לכם דלת בעלת מראה יפה לשנים רבות, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.