טפט לדלת

 

ציפוי טפט לדלתות

לדלת הכניסה לבית ישנה מטרה, היא נועדה להרחיק זרים, כלומר למנוע כניסה בלתי מורשית. אך מלבד המטרה הזו היא גם משתלבת בעיצוב הבית. לכן לא רק שנרצה דלת המספקת לנו ביטחון, כמו דלת פלדלת, אלא נרצה גם דלת בעלת מראה אסתטי התואם לעיצוב הבית והעדפותינו האישיות. אך הבעיה היא שדלתות הן די מוגבלות מבחינת העיצוב ומגיעות במראה סטנדרטי וחד גוני. האלטרנטיבה היא דלתות מעוצבות, אך אלו הן דלתות בהתאמה אישית והמחירים גבוהים. אז מהו הפתרון? טפט לדלת פלדלת או טפט לדלת רב בריח מאפשר לכם ליהנות מעיצוב ייחודי בלי להחליף את הדלת ובלי להיגרר להוצאות גבוהות. ולא רק טפט לדלת כניסה, ניתן גם לבצע חיפוי של טפט לדלת מקרר.

טפט לדלת כניסה

דלתות פלדלת ורב בריח הן דלתות שכיחות בארץ ולכן ישנו ביקוש רב עבור טפט לדלת רב בריח וטפט לדלת פלדלת, אך ברמת העיקרון טפט לדלת כניסה יכול להתאים לכל סוגי הדלתות. ניתן לחתוך טפט לדלת כניסה למידות הנכונות ולהתאים אותו לכל סוגי הדלתות. אך שימו לב שלצורך התקנת טפט לדלת פלדלת או כל דלת אחרת, ישנו צורך במשטח חלק עליו מדביקים את הטפט. ישנן דלתות שאינן חלקות ולכן יש צורך במעט עבודת הכנה והחלקת הדלת בטרם ההדבקה.

 

טפט לדלת כניסה עשוי בדרך כלל PVC והוא סוג של מדבקה גדולה ומעוצבת אותה מדביקים על הדלת. טפט לדלת כניסה הוא שונה מאשר מגנט, הוא מעניק כיסוי מושלם, כולל הקאנטים והאינסרט למטה; כלומר הוא מעניק פתרון עיצובי מלא.

 

לצורך התקנת טפט לדלת רב בריח (או טפט לדלת פלדלת וכל סוגי הדלתות), יש להוציא את כל הפירזולים והחלקים של הדלת, כמו הידיות והעינית, לאחר ההדבקה ניתן להתקינם מחדש על הדלת בעלת המראה המעוצב.

טפט לדלת מקרר

אם המקרר שלכם מיושן ומופיעים עליו כתמים שונים, או שפשוט איבד את צבעו המקורי, תוכלו לחדש את המראה באמצעות הדבקת טפט לדלת מקרר. ולא רק כאשר הצבע דהוי, ניתן להשתמש בטפט לדלת מקרר גם כאשר רוצים לשנות את העיצוב או להתאים את דלת המקרר לעיצוב המטבח. כך תוכלו ליהנות ממקרר בעל מראה חדש ואם תרצו גם עיצוב יוצא דופן בזכות שימוש בטפט המתאים. טפט לדלת מקרר ניתן להתקין על כל סוגי המקררים.

 

לסיכום, טפט לדלת כניסה, כמו גם טפט לדלת מקרר, נותנים לכם פתרון טוב כאשר אתם רוצים לחדש את המראה, להסתיר פגמים או לשנות את העיצוב. כאשר אנו אומרים פתרון טוב, אנו מתכוונים בעיקר לשני יתרונות שיש להדבקת טפטיםזהו פתרון מהיר, כלומר פעולת ההדבקה נעשית במהירות ובמקביל זהו גם פתרון זול;  בטוח שיותר זול מהאלטרנטיבות של החלפת דלת הכניסה או רכישת מקרר חדש, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.