טפט מגנטי לדלת

 

חיפוי טפט מגנטי לדלתות כניסה

דלתות בעלות עיצוב מיוחד ושונה בחלל הבית ובשאר הדלתות מהווים, לעיתים, הבדל מהותי מאוד בין בית או מבנה מעוצבים עד מאוד וביתר דיוק לבין בית או מבנה המעוצבים בחוסר הרמוניה מוחלטת שמשדרת תחושת בלגן.
לפעמים אנחנו מעצבים את ביתנו באווירה מסוימת בכדי להעביר תחושות ומסרים שונים. כאשר אנחנו מצליחים בכך, רוב חלקי הבית ישדרו בדיוק את מה שאנחנו מעוניינים להעביר לפוקדים את ביתנו ולאורחינו, בעוד שדלתות הכניסה ודלתות הפנים ברחבי הבית אנו עשויים לזנוח ולא לקחת אותן בחשבון.
יש לציין כי מעצבי פנים רואים בדלתות אלמנט עיצובי לא מבוטל ולכן, כאשר אנו עומדים בפני מטלת שיפוץ הבית כדאי שלא ניזנח את דלתות הכניסה ודלתות הפנים. יכול להיות שזה מה שיעשה הבדל רב או אפילו את כל ההבדל.
למזלנו, אנו חיים בעידן בו קיימות אופציות שונות ומגוונות של עיצוב ועיצוב דלתות בפרט. במידה ובמהלך תקופה מסוימת מתחשק לכם דלת אדומה, הרי שדבר זה אפשרי בהחלט.
לאחר תקופה מאסתם בעיצוב הקיים? אין שום בעיה! אנו מציעים מגוון רחב של עיצובים שישמשו טפט מגנט לדלת כניסה.

חיפוי טפט מגנטי 

טפט לדלת מגנטי עשוי מגנט והוא נצמד לדלת בקלי קלות, כאשר הוא מכסה את כולה לאורכה ורוחבה. במידה וחיתוכי הציפוי נדרשים, אנחנו כמובן נטפל בזה ואתם סך הכול מוזמנים להיות אחראים לצפות לעיצוב חדש ומרהיב.
הילדים קשקשו על הדלת ואתם לא מצליחים לנקות את הנזק?
ילדים, כמו ילדים, ברוך השם מגוונים בנזקיהם והם עשויים להיות מאוד יצירתיים באשר למקומות אשר הם בוחרים לקשקש בעזרת עטים, טושים ועפרונות. לא פעם, נתקלנו במקרים בהם ילדים קטנים קשקשו על דלתות בעזרת חומרים לא מחיקים וההורים פשוט בחרו בהתקנת ציפוי דלתות כפתרון קל, מהיר וזול.

מגנט לדלתות זול

עד כמה זול?
ובכן, זול באופן משמעותי מאשר החלפת דלת! או צביעת דלת!
אל תמהרו לרוץ ולהחליף דלת במידה וקיימים נזקים שטחיים כמו המצוינים לעיל.
לעיתים הפתרון הפשוט ביותר הוא הפתרון הטוב ביותר! אל תשכחו זאת! התקשרו אלינו עוד היום וביחד נקבע מועד מתאים ונכון להתקנת החיפוי החדש שלכם לדלתות. חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים ואנחנו נעשה כל שביכולתנו בכדי להבטיח זאת. ניכנס לביתכם עם חיוך, נעזוב עם חיוך ונשאיר אתכם מחויכים למראה עיצוב הדלת החדשה שקיבלתם ולא האמנתם שיחולל הבדל ושינוי רב כל כך.
אתה עדיין כאן?
קדימה ! היכנסו לגלריית התמונות שלנו ובחרו טפט מגנט שתואם את ביתכם וסגנונכם. מכיוון ולכל אדם סגנונו האישי, דאגנו לקיים מבחר גדול של סגנונות ועיצובים בכדי שלא נפספס את טעמו וטעמה של אף אחד ואחת.
אתם רק צריכים לבחור ציפוי
כל היתר עלינו – השירות, החיוך וההתקנה.
בהצלחה !

054-5534876