כיצד תבחרו מנעולן

 

איך לבחור מנעולן 

רבים מאיתנו זקוקים לשירותיו של מנעולן, בין אם איבדנו את מפתחות הדירה ואנו זקוקים לפורץ דלתות או בין אם אנו זקוקים להחליף מנעול חדש בדירתנו, נכון להיום בעידן האינטרנט וגוגל בפרט מספקים לנו מידע רב ושימושי על מנעולנים רבים ברשת, השאלה היא באיזה מנעולן תבחרו? במאמר זה אנו נתמקד בחמישה נקודות חשובות כיצד תבחרו מנעולן איכותי, מקצועי ואמין.

 מנעולן מורשה

חשוב לעבוד רק אם מנעולן מורשה, חובתו של כל מנעולן ע״פ חוק לקבל אישורים מהרשויות כגון: מע״מ ומס הכנסה ולספק ללקוח על כל עבודתו קבלה, לקבלה יש משמעות גדולה מצד  הלקוח, כך למעשה תקבלו אחריות על עבודה שנעשתה בביתכם או המוצר שרכשתם לדירתכם לצורכי ביטוח או אישור למשטרת ישראל במקרה הצורך.

אופן התשלום

כל עסק שמכבד את עצמו נותן ללקוחותיו אפשרות בחירה כיצד לשלם בגין השירות, מזומן, ש'קים, אשראי, עסק שדורש מזומן בלבד אמור ״להדליק״ עבורכם נורה אדומה וכנראה שמדובר בעסק שאינו חוקי ומאושר ע״י הרשויות מע״מ ומס הכנסה.

אתר אינטרנט

בעולם המודרני לעסק הכי קטן יש אתר אינטרנט, טוב לדעת ולקבל מעט מידע מנותן השירות כגון: המלצות מלקוחות, תעודת מנעולן מורשה, אזורי פעילות, סוג השירות, אודות החברה, שעות פעילות ועוד.

שירות

מנעולן איכותי תמיד זמין ללקוחותיו גם בשעות הקטנות של הלילה, בין אם אתם זקוקים לשירותי פריצה לבית או לחלופין פורץ רכבים אם הרכב ננעל ואתם תקועים בחוץ, מגיע בזמן בתווך שנקבע מראש, אינו מאחר ומתרץ תירוצים שונים ומוזרים, מתייחס יפה  בנימוס ללקוחותיו ומספק יחס אישי ואדיב, תוכלו לזהות זאת כבר בשיחת טלפון הראשונה עמו, שאלו את עצמכם האם הוא באמת מעוניין לתת לכם שירות הולם או שהוא נשמע כמו מנעולן שמחפש לקחת עבודה בכל מחיר? האם היחס אישי ואדיב? יחס אישי מתחיל כבר בשיחת טלפון הראשונה מול הלקוח.

מחיר

אחד הפרמטרים החשובים ביותר, דאגו לשאול מחיר מבעוד מועד בטלפון, אם יש צורך שלחו תמונות דרך מכשיר הסלולרי שבבעלותכם, sms או whats app יעשו את העבודה, שיטה זו מאוד יעילה למנעולן במהלך עבודתו, כך תמנעו אי נעימות, אל תסכימו לקבל שירות ללא מחיר שסוכם קודם לכן ראו הוזהרתם, מחיר מופקע לא מתקבל, דאגו לדרוש מחיר לפני הגעת מנעולן לביתכם, גם תווך מחיר יעיל במקרה זה.

לסיכום:

חובתו של כל מנעולן בישראל להיות מורשה ע״י הרשויות מע״מ ומס הכנסה, לתת אופציית תשלום נוחות ומגוונות לקהל הרחב, לספק שירות הולם, אדיב ומקצועי, לתת אחריות בגין עבודתו ויתרה מזו לגבות מחיר הוגן, כך למעשה תדעו כיצד לבחור מנעולן.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון

054-5534876