כיצד תבחרו פורץ רכבים

איך לבחור פורץ רכבים מקצועי

מספר המקרים בהם צריך פורץ רכבים היינו רב להפליא, פורץ רכבים עוזר לנו בשעת צרה כאשר אנו תקועים במקום מסוים ללא יכולת לפתוח את דלתות הרכב בגלל סיבות מסוימות כגון: שכחתם את מפתחות הרכב על מושב הנהג, סגרתם את תא המטען ביחד עם צרור המפתחות ועוד, במצב זה אתם זקוקים למנעולן רכב, השאלה היא במי תבחרו וכיצד תזהו פורץ מקצועי ואיכותי לעשות עבורכם את העבודה ללא נזק במהירות וביעילות רבה? במאמר זה אנו נתמקד במספר נקודות חשובות כיצד לבחור פורץ רכבים אמין ומקצועי.

התמחות ומקצועיות

דאגו שאתם מזמינים פורץ רכבים באישור המשטרה  והרשויות מע״מ ומס הכנסה שעובד עם קבלות ע״פ חוק, דרשו קבלה בגין שירותי פריצה, הקבלה היא מעין תעודת אחריות ותפקידה חשוב לצד מקבל השירות, יתרה מזו דרשו וראו תעודת הסמכה מקצועית חתומה ע״י מכללה מוכרת בתחום המנעולנות.

עסק פרטי או חברה גדולה

ברור לנו שעסק פרטי זול בהרבה מחברה גדולה, בעסק פרטי מתפרנס אדם בודד ולכן המחיר יותר אטרקטיבי בהרבה, בחברה גדולה עובדים רבים ולכן מחיר תחזוקת החברה יקר בהרבה וכך גם המחירים, מעבר לכך בעסק פרטי תקבלו יחס אישי ואדיב מבעל העסק עצמו ולא מעובד חברה או קבלן משנה, למעשה תקבלו גם שירות יעיל ומהיר בתווך קצר של 15-20 דקות ולא תאלצו להמתין לתורכם.

שיטת תשלום

מבעוד מועד וודאו עמו את אופן שיטת התשלום הנוחה לכם, הימנעו מאי נעימות לאחר הגעתו או עבודתו, כמקובל ניתן לשלם במזומן, שקים או כרטיס אשראי, כמו כן דרשו קבלה עבור התשלום ללא תוספת מחיר.

זמינות ואזורי פעילות

חשוב שכל מנעולן מספק שירות 24 שעות גם בשעות הקטנות של הלילה, פורץ רכבים אמור להיות זמין עבורכם בכל עט שתרצו, אין לדעת מתי תזדקקו לו ולשירותיו, דאגו להזמין שירות באזור מגוריכם כך תקצרו את זמן ההמתנה, אין טעם להזמין מנעולן מישוב רחוק, גם המחיר יהיה יקר יותר וגם זמן הגעתו תימשך זמן ארוך יותר.

לסיכום

פורץ רכבים זמין ללקוחותיו 24 שעות בכל יום ובכל עט, מאושר ע״י הרשויות ומספק קבלה עבור שירותיו, זמן הגעתו למקום האירוע בתווך קצר של 15-20 דקות, יחס אישי ואדיב, פריצה ע״י כלים מקצועיים שאינו גורם נזק כלל לפתח המנעול או לדלת הרכב.

לפרטים נוספים צרו קשר 24 שעות

054-5534876