מגנטים לעסק פרסום ושיווק-מנעולן

שיווק ע"י מגנטים מנעולן מתחיל או לעסקים אחרים


חלק מאוד גדול משיווק העסק שלכם מנעולן או מקצוע אחר אתם חייבים לדעת כיצד לשווק את עצמכם, ברור לנו שחלק מפרסום העסק שלנו הוא דבר מאוד חשוב, במאמר זה אני מעוניין לדבר אתכם על שיווק העסק שלכם ע"י מגנטים וכמובן לתת לסבר מפורט+תמונות בצורה מורחבת.


מבוא:

עסקים רבים ומנעולנים משווקים את העסק שלהם ע"י מגנטים וזה ממש לא משנה באיזה תחום, מנעולן, נדלן או סתם פיצה, פרסום זה דבר טוב ובריא לעסק שלך במיוחד לעסק חדש שעדיין לא מכירים אותו, לעשות מגנטים זה יחסית זול הקושי הוא בחלוקה, כיום יש חברות שמחלקים מגנטים לעסקים , לדעתי זה כבר לא זול והופך את העניין ליקר ולא כדאי, אין לכם מה להפסיד אם תעשו 5-10 אלף מגנטים בהתחלה ותראו איך הולך לכם.


איזה גודל מגנט כדאי לעשות?

ראיתי לא מעט סוגי מגנטים גדולים וקטנים, הכי טוב ללכת על גודל של כרטיס ביקור פשוט, מגנט גדול מכפיל במחיר ואין סיבה לעשות אותו גדול, מיותר לציין שלדעתי מגנט גדול מעצבן אנשים כי זה כפול בגודל, בקיצור גודל של כרטיס ביקור בא לי הכי טוב בעין וסיכוי טוב שאולי הלקוח ייקח אותו למקרר ולא יזרוק לזבל.


עיצוב למגנט מה כדאי לעשות?

בקטע של עיצוב הייתי ממליץ לכם ללכת לגרפיקאי שיעשה לכם עיצוב טוב לעסק שלכם, תבינו דבר חשוב מגנט לעסק=העסק שלכם זה הפנים של העסק וזה הפנים של המותג שלכם, איש מקצוע בכמה גרושים עבור עיצוב שווה את ההשקעה, תבינו, כרטיס לא יפה מעיד על עסק לא ברמה, כרטיס מרשים מביא לקוחות, מיותר לציין שאנשים אוהבים לשמור כרטיס מגנט יפה, מגנט לא יפה הולך לפח.


איכות המגנטים שלכם?

כולנו יודעים שיש הרבה מקומות שיעשו לכם במחירים ממש זולים, קחו בחשבון מחיר זול לא תמיד מעיד על מוצר טוב, במגנטים יש עובי שונה ואיכות שונה, אין דבר יותר מבאס להבין שהמגנטים שלכם נופלים מהדלת כי המגנט חלש, מיותר לציין שאיכות התמונה חשוב לא פחות, כרטיס מגנט שאינו יפה וזוהר בעין בצורה חדה וטובה מעיד על איכות מכונות לא טובות, לפני שאתם סוגרים עסקה תבקשו לראות את האיכות של המגנט ושל התמונה אפילו שזה מחייב אתכם ללכת עד לבית הדפוס.


מלל במגנט שלכם

אחת הבעיות הכי גדולות של מגנטים זה מלל לא נכון, אם אתה מנעולן אז אתה מנעולן מה אתה מספר לי את כל החיים שלך על המגנט מה זה קורות חיים? בחאמת מה זה מעניין אותי מה מס' עוסק מורשה שלך? רשמו בגדול מנעולן+מספר טלפון וזהו, תאמינו לי אם ללקוח שלכם יש בעיה בדלת או שהוא מעוניין בעבודה שונה שקשורה לתחום המנעולנות הוא מחפש מנעולן נקודה, בהמשך אני מתכוון לתת תמונות איך מגנט נראה טוב ומושך ואיזה מגנט מעצבן או מכוער, אתם ממש תראו אם באמת עשו עליו עבודה יפה או שערכו אותו בבית ב-5 דקות, כמו שאני אומר מגנט מכוער נזרק לזבל אחרי 5 דקות ומגנט יפה עובר למקרר למשך כמה שנים הבאות וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים שיום אחד אותו לקוח שיש לו את המגנט שלך פתאום אומר לאישתו "מאמי יש את המגנט היפה הזה במקרר של המנעולן הזה תקשרי אליו", מה שמדהים פה שאתם מקבלים אפקט מדהים שלקוח מתקשר אחרי שנה שיש לו מגנט שלכם וזה הרווח מעבודה קשה שעוד לקוח ועוד לקוח מתקשר, זכרו מלל נכון מנצח מתחרים ומגנט יפה נשמר ע"י הלקוח, כמה פשוט ככה מעניין, קצר וקולע זכרו.


חלוקת המגנטים שלכם

כמו שרשמתי בהתחלה הקושי הוא בחלוקה, אני אומר את זה ברצינות מניסיון אישי, קחו מים והרבה מים, חלוקת מגנטים זו למעשה עבודה קשה מאוד, אל תנסו לחלק 5 אלף ביום זה בלתי אפשרי למה? אחרי אלף אתם תזרקו הכל לפח, מעבר לכך זה לוקח לא מעט זמן, קחו את הזמן בכיף, כל פעם תעשו קצת עד שתסיימו הכל, תעשו רשימה מסודרת איפה הייתם ואיפה היה לכם דלת סגורה ומה מספר הבניין ותנסו לבוא בפעם אחרת שיהיה פתוח, תעשו מעקב צמוד אחרי החלוקה שלכם זה חשוב מאוד אם תרצו לעשות חלוקה שוב באותו אזור בפעם אחרת, זכרו אתם לא גרים שם ולכן גם לא תזכרו איפה הייתם ואיפה לא.


טיפים

לא ללכת ביום שרב, לא ללכת ביום גשום, לא להשאיר את כל המגנטים שלכם ברכב במיוחד ביום חם, קחו בקבוק מים קרים, אל תחלקו הכל ביום אחד, חלקו את המגנטים בעצמכם ולא לתת לאיזה ילד שכונתי סבירות גבוה שחצי מהכמות הולך לזבל, תעשו מעקב צמוד איפה הייתם כגון: רחוב ומספר בניין, אל תורידו מגנטים של מתחרים, קחו את הזמן בכיף ותהנו מהחלוקה, תעשו הפסקה קלה, שעה שעתיים מקסימום חלוקה אחרת יום למחרת אין לכם רגליים(שבורות), סדרו את המגנט בצורה יפה על הדלת ולא סתם בצורה עקומה, אל תמהרו יהיה לכם חם פחד במדרגות, מתחילים בקומה עליונה ויורדים במדרגות למטה, נעלי ספורט מיותר לציין כמובן, לא לחלק בתיבת דואר כי הכל שם הולך לזבל, מי שמחפש עבודה קלה חבל על הכסף והזמן שלכם.


המלצה

הייתי שמח לתת המלצה על בחור בשם רוני הכתובת של בית הדפוס שלו זה תמנע 3 בחולון והטלפון שלו זה 052-3600037 יש לו איכות מגנט סוף הדרך ואיכות תמונה מהסרטים, מיותר לציין שדאג לי גם בעיצוב המגנט שלי מנעולן ע"י גרפיקאי והמחיר היה סביר מאוד, מי שרוצה יכול לדבר איתו ותגידו לו שהגעתם אליו דרך האתר שלי שרון המנעולן ותנסו לקבל קצת הנחה.
מאמר זה נכתב ע"י שרון מנעולן אין לשכפל או להעתיק מאמר זה.

מגנט גרוע מלל קטן ולא מובן

מגנט גדול ומעצבן

 

 מגנט  בצבעים גרועים

 

מגנט זוכה במקום ראשון, צבעים יפים שם+טלפון בגדול וגם גודל המגנט מעולה