מגנט לדלת כניסה

ציפוי מגנט לדלתות כניסה

שמעתם על כיסוי מגנט לדלת כניסה? אם לא שמעתם כדאי לכם לקרוא מאמר זה בו נסביר לכם מהו ציפוי מגנט לדלת כניסה, בשביל מה צריך אותו ומהם היתרונות שלו. כיסוי מגנט לדלת כניסה הוא בעצם מגנט עליו מודפס עיצוב והוא נצמד לדלת הכניסה שלכם ומשנה את המראה שלה.

בכל בית ישנה דלת כניסה. דלת הכניסה מהווה מחסום המונע מזרים ובלתי מורשים להיכנס. היא מספקת לכם ולבני ביתכם ביטחון והגנה. רק מי שהענקתם לו מפתח או שבחרתם לפתוח בפניו את הדלת יכול להיכנס. זהו השימוש הפונקציונלי של הדלת, אך לא ניתן להתעלם מכך שדלת הכניסה היא אחד הדברים הראשונים שבהם נתקל מי שנכנס לביתכם. המשמעות של זה היא שהדלת יוצרת את הרושם הראשוני וגורמת לאדם לגבש דעה עליכם ועל ביתכם. אם בדלת ישנן שריטות או פגמים זהו הרושם שאתם מותירים על כל מי שבא. מגנט לדלת כניסה פלדלת (או מגנט לדלת כניסה רב בריח) מאפשר להסתיר את אותן השריטות והפגמים האסתטיים.

הרושם הראשוני לא נקבע רק על פי הפגמים והשריטות שישנם או אינם, אלא על פי כל המראה העיצובי של הדלת. מראה של דלת מעוצבת ויפה משדר מסר חיובי ונעים, לא רק בקרב האורחים מבקרים בביתכם, אלא קודם כל עבורכם המתגוררים ומבלים בבית. מגנט מעוצב לדלת כניסה מעניק לכם הרבה יותר מאמצעי להסתרת נזקים לדלת, הוא גם מאפשר לכם להעניק לדלת מראה עיצובי שונה, כאילו החלפתם את הדלת!

מגנט מעוצב לדלת כניסה – היתרונות

לציפי מגנט לדלת כניסה ישנם מספר יתרונות מהם אתם יכולים ליהנות:

מגנט לדלת בעיצוב אישי 

למה להסתפק בעיצובי דלתות סטנדרטיים אשר יצאו מהמפעל? לא תעדיפו דלתות אשר באמת מעוצבות לפי הסגנון והטעם שלכם? תוכלו לעשות את אצל יצרני הדלתות אשר עוסקים בדלתות כניסה מעוצבות. רק בטרם תעשו זאת כדאי שתבדקו מה המצב בחשבון הבנק שלכם כי זה יעלה לכם הון. מגנט לדלת בעיצוב אישי מאפשר לכם להשתמש בדלת הקיימת ולהעניק לה מראה אחר לפי עיצוב שאתם בוחרים. אינכם מוגבלים לאפשרויות שיש במפעל ואינכם צריכים לשלם הון תועפות על דלת מעוצבת.

התקנה פשוטה 

אם בחרתם בציפוי מגנט לדלת כניסה אין צורך בשום התקנה מסובכת, בסך הכל מדובר במגנט מעוצב הנצמד לדלת. כל אחד יכול להתקינו, אין צורך באיש מקצוע. ובאותה הקלות שניתן להתקין ניתן גם להסיר כיסוי מגנט לדלת כניסה. זהו יתרון שבא לידי ביטוי ביום שנמאס לכם מהעיצוב ואתם רוצים להחליפו או שאתם עוברים דירה ורוצים לקחת איתכם את העיצוב המיוחד לדירה החדשה.

חיסכון 

חידוש דלת באמצעות מגנט לדלת כניסה בעיצוב אישי חוסך לכם בעלויות כאשר משווים אותו לאלטרנטיבות של החלפת הדלת או תיקון הדלת באמצעות נגרים וצבעים, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.