מגנט לדלת

ציפוי מגנטי לדלתות

שאלות נפוצות ומידע כללי לגבי שירות ההתקנות שלנו ומגוון מוצרינו
במאמר זה אנו ננסה לעבור על מספר דברים שמרגישים לנו חשובים ונענה על שאלות שנתקלנו בהם במהלך ניסיוננו בשטח ובאון-ליין. אנו מקווים שתפיקו את המיטב ממילים אלו ותדעו מה צעדכם הבא לאחר הקריאה.

דלת מעוצבת בחיפוי מגנט

אנו עשויים לטעות ולחשוב כי לדלת אין הרבה משמעות מעבר להיותה מחיצה בין פנים לחוץ הבית אך זה בסדר מכיוון שלחלקנו כך אכן הדבר. אם גם לכם מרגיש כי דלת היא מעין מחיצה שעשויה גם לשקף את הסגנון שלנו והטעם שלכם בעיצוב, לגמרי הגעתם למקום הנכון מתוך כך שאנו מציעים פתרונות כל כך פשוטים שלא ניתן לדלג מעליהם ולעבור לסדר היום חזרה!
יודעים מה?
גם אם "דלת זו דלת" מבחינתכם ואתם לא רואים שום יתרון בלעצבה מחדש, הישארו למילים הבאות במאמר קצר זה ויכול להיות כי תרגישו אחרת.
מהיכן מתחילים בכלל? האם מדובר בתהליך מורכב?
לגמרי לא. לפחות בכל הקשור אלינו ולצוות המקצועי שלנו שכאן אך ורק בכדי ל"הוציא" אתכם מסופקים ומחויכים.
מה אנחנו עושים בכלל?
אז ככה, אנחנו כאן בכדי להציע לכם מגוון מאוד רחב של כיסויים (קאברים , covers) שמשמשים מגנט על הדלת ומוסיפים גוון חדש ומרענן לכל דלת שתבחרו כל עוד ניתן להצמיד את המגנט עליה.
על אילו דלתות ניתן לבצע את ההתקנה?
כל דלת כל עוד היא דלת חלקה ולא קיימים בה סורגים, חלונות, שקעים או בליטות.
האם זה יקר?
ובכן, כמובן כי הכול יחסי בחיים ולא ניתן להכליל לגבי מה יקר למי והאם מוצר כלשהו שווה ערך בכל כיס אך אנו כן כאן בכדי לוודא שהפתרון שלנו הוא הפתרון הכי זול שתוכלו למצוא ויחד עם זאת לא להתפשר על טיב העיצוב והסגנון שאתם מעוניינים סביבכם. יתרה מזאת, אם מאסתם בסגנון שבחרתם, תוכלו ביתר קלות פשוט להסיר את המגנט הנוכחי ולהחליפו בחדש ועל ידי כך להתחדש כל תקופה במראה חדש ואחר.
מה האפקט שזה בכלל נותן?
זה תלוי בכם ובכם בלבד! האפקט המתקבל יהיה תלוי בעיצוב שתבחרו כך שאם חלמתם לחיות באקווריום כל ימי חייכם ולשחות באוקיינוס הגדול כמו דגים, אולי עיצוב הדגים שלנו יתאים לכם . אם אתם אוהבים צבעים פשוטים וחלקים, תוכלו לבחור ממגוון הקלאסיקות שלנו. שחור, חום, בורדו או כל צבע אחר שתמצאו בגלריית התצוגה באתר. אתם אוהבים תחושה יוקרתית סביבכם? תוכלו לקבל את זה מבלי להיכנס להוצאות עד מעבר לראש, מבלי לקפוץ מעל הפופיק ולקבל תוצאה מרהיבה, חדשנית והכי חשוב-מקורית וייחודית.
אתם עדיין כאן? כנסו לגלריית התמונות והדגמים שלנו בכדי לבצע הזמנה עוד היום ונציגנו יגיעו אליהם לבצע התקנה זריזה ביותר צלצלו עכשיו 054-5534876
בהצלחה!