מדבקות לדלת כניסה

מדבקה מעוצבת לדלתות כניסה לבית

אוהבים לחיות בבית מעוצב ונעים? הרשו לנו לתת לכם טיפ חשוב שיאפשר לכם לשדרג את עיצוב הבית. הפעם או מדברים על דלת הכניסה לבית, אלמנט בעל פונקציה חשובה בבית, אך במקרים רבים אנו מזניחים אותו מבחינה עיצובית. כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה אנו מקבלים אותה ריקה ומעצבים אותה לפי ראות עיננו, לפי טעמנו האישי והסגנון העיצובי שבו בחרנו. אך כאשר מדובר בדלת אנו בדרך כלל מסתפקים בדלת שהקבלן התקין ומקבלים אותה כדבר נתון ומובן מאליו. אך למה לעשות את הפשרה העיצובית הזו כאשר ניתן ליהנות מדלת המעוצבת בצורה המתאימה לקו העיצובי השולט בבית ולרצונות שלכם. אפשרות אחת היא להזמין דלת מעוצבת. דלתות מעוצבות הן דלתות איכותיות בהתאמה אישית, אך בהתאם לכם גם מחירן. אתם יכולים להזמין את הדלת בדיוק לפי הסגנון שתרצו אך גם תשלמו בהתאם. אנו מציעים לכם פתרון אחרהתקנת חיפוי חיצוני על הדלת, חיפוי מעוצב אשר מעניק לדלת סגנון עיצובי שונה. את הפתרון שלנו ניתן ליישם בשתי דרכים שונות. אפשרות אחת היא להשתמש בטפט לדלת כניסה רב בריח (או יצרן אחר) והאפשרות השנייה היא להשתמש במדבקות לדלת כניסה לבית. מדבקות לדלת כניסה כיסוי מגנט הם לא בדיוק אותו הדבר, אך שניהם מעניקים לכם את אותה התוצאה. הם יכולים להיות פתרון טוב בשביל לקבל דלת בעלת עיצוב אחר והם גם מסייעים להסתרה מוחלטת של פגמים שונים שאולי נוצרו בדלת במשך השנים.

מדבקות לדלת כניסה כיסוי מגנט

רוצים לעצב מחדש את הבית ? יתכן שתחליטו על שיפוץ כללי ויתכן שתספקו בהחלפת צבעי הקירות ושינוי בריהוט ואלמנטים דקורטיביים על מנת להעניק לבית מראה אחר. אך אל תשכחו את דלת הבית ואל תזניחו אותה. כאשר אתם מעצבים את הבית מחדש עליכם לחשוב גם על הדלת. עכשיו אתם יודעים שזה פשוט וזול בעזרת מדבקות לדלת כניסה לבית. מדבקות לדלת כניסה כיסוי מגנט יכולות להגיע בעיצובים שונים, מיוחדים ויוצאי דופן וחבל לא לנצל זאת על מנת להשיג עיצוב מושלם לבית.

לאחר שהתקנתם טפט לדלת כניסה רב בריח תוכלו ליהנות מדלת מעוצבת בדיוק כפי שרציתם. אתם לא מוגבלים למבחר מצומצם של עיצובים אותם מציע יצרן הדלתות. מדבקות לדלת כניסה כיסוי מגנטי בעצם פותחות בפניכם עולם שלם של אפשרויות עיצוביות.

מדבקות לדלת כניסה לבית – יתרונות

מי שבחר בהדבקת טפט לדלת כניסה רב בריח או שימוש במגנט יכל ליהנות ממספר יתרונות:

  1. מבחר אפשרויות עיצוב 
  2. מדבקות לדלת כניסה כיסוי מגנט מאפשרות לכם לבחור את העיצוב שבו אתם מעוניינים מתוך מבחר ענק של מגנטים וטפטים. איננו מדברים על 10-20 אפשרויות בחירה, אלא על מאות אפשרויות בחירה. עד כדי כך שהמבחר הרב מקשה עליכם להחליט.
  3. השארת הדלת הקיימתכל עוד יש לכם דלת תקינה וחזקה המספקת ביטחון, אפילו אם יש בה שריטות או שאינכם אוהבים את הצבע והעיצוב, אין צורך להחליפה. ניתן ליהנות מאותה הדלת רק להלביש עלייהבגד חדש“.
עיצוב דו כיווני 

חזית הבית החיצונית והחלק הפנימי אינם מעוצבים אותו הדבר. שימוש במדבקות כניסה לדלת הבית מאפשר לכם לערוך התאמה עיצובית מושלמת גם בחלק הפנימי וגם בחלק החיצוני. כלומר ניתן להדביק טפט שונה בכל צד של הדלת, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו לקישור ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.