מדריך הזמנה באתר

מדריך רכישה באתר

 

מעוניינים לרכוש מוצרים באתר שלנו? במדריך זה תלמדו כיצד לעשות הזמנה ולקבל פרטים נוספים.

 

הערה חשובה: לפני כל הזמנה באתר חובה ליצור קשר בטלפון 054-5534876 עם מנהל האתר, הזמנה ללא אישור לא תכובד, אין הנהלת האתר מתחייבת להזמין לקהל הציבור כלי פריצה ללא אישורים נדרשים כגון: תעודת מנעולן חתומה ממכללה מוכרת, עוסק מורשה בתוקף, רישום פלילי ממשטרת ישראל.

 

1.בכל מוצר למכירה באתר שלנו קיים אייקון "הוסף לעגלה" כל מה שאתם זקוקים לעשות זה ללחוץ על האייקון הזה, ברגע שלחצתם על האייקון המוצר נוסף לכם לרשימת הקניות שלכם, בכל שלב ניתן למחוק מוצרים ע"י סימן של פח אשפה, ברגע שאתם לוחצים עליו אותו מוצר נמחק מרשימת הקניות שלכם, בנוסף ניתן להמשיך לדפים אחרים ולהוסיף פרטים נוספים לעגלה שלכם.

2.לאחר שסיימתם לאסוף מוצרים נשאר לכם לשלם עבור המוצרים בעגלה שלכם, קיים אייקון של-PAYPAL  בצבע צהוב ברגע שאתם לוחצים עליו הוא מעביר אתכם לאתר PAYPAL  להמשך תשלום, נכון להיום ניתן לשלם באתר רק ב- PAYPAL  בלבד.

3.לאחר שסיימתם את התשלום דאגו להתקשר אלינו בטלפון 054-5534876 לוודא שהזמנתכם שלכם נקלטה במערכת ולמסור לנו פרטים כגון: מספר הטלפון שלכם וכתובת מדוייקת, אנו יודעים שפרטים אלו נמצאים בחשבון ה- PAYPAL   שלכם אבל חשוב לנו לבדוק אותם ומעבר לכל לתת לכם יחס אישי.

פרטים נוספים:

1.זמן המשלוח שלנו היינו 15-30 ימי עסקים, ספק המוצרים שלנו בחו"ל מספק לנו את המוצרים בסביבות 14 ימי עסקים  אך יש מוצרים מספק אחר שתווך האספקה שלו קצת יותר ארוך כ-30 ימי עסקים לכן המשלוח שונה ממוצר למוצר, מעבר לכך יש לקחת בחשבון את זמן המשלוח פה בארץ, אנו עושים מאמצים רבים על מנת לספק לכם את ההזמנה בהקדם האפשרי, בבקשה גלו מעט סבלנות.

2.כל המוצרים שלנו מגיעים ללקוח דרך דואר רשום בלבד עד בית הלקוח כולל מספר מעקב שמספק לנו דואר ישראל, חשוב לנו לעבוד בצורה מסודרת ולדאוג שהמוצר יגיע לבית הלקוח בדרך שניתן לעקוב אחרי המשלוח לשני הצדדים.

3.חברתנו שמחה לעבוד בדרך חוקית בלבד ולכן אנו פועלים ע"פ החוקים והתקנות במדינת ישראל, על כל רכישה באתר שלנו תקבלו קבלה מצורפת עם המוצר בדואר.

4.החזרת מוצרים ע"פ חוק תוך 14 יום לאחר קבלת המוצר, חובה להחזיר את המוצר באריזתו המקורית בלבד, מוצר שנפתח מאריזתו המקורית לא ניתן להחזרה, מוצר שעבר שימוש אפילו פעם אחת לא ניתן להחזרה, את ההחזר תקבלו בדרך ששילמתם PAYPAL

5. המחירים באתר בדולרים לפי 3.9 ש"ח ל-1$

6. שירות לקוחות בטלפון 054-5534876

א-ה 10:00-22:00

ו- 10:00-16:00

בברכה

צוות האתר