מנעולן בחגים

שירותי פריצה והחלפת מנעולים בחגים

מחפשים מנעולן בחגים? זקוקים לשירותי פריצה? אבדו לכם המפתחות לדירה? מפתחות הרכב נעולים בתוך הרכב ואתם תקועים בחוץ? המפתח לא מסתובב? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן מספק שירותי פריצה והחלפת מנעולים בחגים, מורשה ע"י משטרת ישראל ללא עבר פלילי עם תעודת מנעולן חתומה ע"י מכללה מוכרת בתחום, את השירות שלנו בחגים ניתן לקבל בפריסה ארצית תוך 15-20 דקות 7 ימים בשבוע  24 שעות כולל שישי שבת.

חברתנו מספקת שירותים רבים ומגוונים בחגים:

פורץ דלתות, פורץ רכבים, פורץ כספות, פורץ מנעולים, פורץ מחסנים, החלפת צילינדר רב-בריח, מגנום, מולטילוק, ירדני ועוד, תיקון דלתות, התקנת דלתות, מכירת דלתות, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת שריונית חוסם, החלפת מנגנון לדלת עכביש, החלפת מנגנון לשער כניסה ועוד, התקנת עינית, תיקון דלתות ממ"ד, תיקון חלונות ממ"ד, החלפת ידיות לדלתות פנים וחוץ בכל הצבעים ובכל הסוגים.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876

 

באיזה חגים אנו מספקים שירות:

חג חנוכה, חג העצמאות, חג פסח, חג פורים, חג ל"ג בעומר, חג סוכות, חג שבועות, חג ט"ו בשבט, חג ראש השנה, חג שמחת תורה.

*לא מספקים שירות בכיפור*

אזורי שירות בחגים:

תל אביב יפו, רמת גן, בני ברק, גבעתיים, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רעננה, רמלה, לוד, רחובות, נס ציונה, גדרה, מזכרת בתיה, יבנה, אשדוד, פתח תקווה, חולון, בת ים, אזור, אור יהודה, ראשון לציון, באר יעקב, קריית עקרון, בית דגן ועוד.

כיצד תבחרו מנעולן איכותי בחגים:

מנעולן איכותי כבר בשיחה אתכם ישאל שאלות רלוונטיות הקשורות לבעיה שלכם ומעבר לכך כגון: מה קרה? מה הבעיה? מאיפה אתם ועוד, חשוב לשאול שאלות ולהגיע מוכן ללקוח לעבודה בצורה מסודרת כאשר יש לי את כל הכלים הדרושים לי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולהוציא עוד לקוח מרוצה, מנעולן שאינו איכותי יבקש כתובת מיד להגיע לבית הלקוח שאינו יודע כלל למה בכלל הוא הוזמן דבר אשר יכול לגרום לעוגמת נפש מצדו של הלקוח.

שירותי מנעולן בחגים זה קודם אמינות ומקצועיות
יום ולילה 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים

תעריפים ומחירים בחגים:

ידוע שאנשי מקצוע גובים מחירים מופקעים בחגים שלא בצדק, למעשה אולי תשלמו פי 2 או 3 ממחיר ביום חול, למעשה אותם אנשים מנצלים את מצוקתם של אנשים אשר זקוקים למנעולן בימי חג, לעולם לא נדע מתי נאבד את מפתחות הדירה או כאשר מפתחות הרכב ננעלו לנו בתוך הרכב כך נזדקק לעזרתו של מנעולן מקומי, חברתנו תשמח לספק לכם שירות בעלות יום חול לכל לקוחותינו, אצלנו תשלמו מחיר בדיוק כמו ביום רגיל ללא עלות או תעריף של יום חג.

עקרונות החברה:

שירות בימי חג 24 שעות בפריסה ארצית, מנעולן מורשה ע"י משטרת ישראל ללא עבר פלילי, מוסמך עם תעודה חתומה ממכללה מוכרת, מחירים בחגים כמו ביום חול לכל לקוחותינו, מוצרים מקוריים מבית היצרן המוביל בארץ ובעולם, אחריות עבור המוצר שנרכש דרכנו ובנוסף אחריות עבור העבודה לשנה.

שירות בפריסה ארצית
אתם עוד פה התקשרו עכשיו
שירות תוך 15-20 דקות

054-5534876