מנעולן בלוד

שירותי מנעולנות ופריצת מנעולים בלוד

מנעולן בלוד מעניק שירות חשוב שכל אחד מתושבי האזור עשוי להזדקק לו, אם לא כרגע אז בעתיד הקרוב או הרחוק. ולא רק תושבי לוד, אלא כל מי שמבקר בעיר, עובד בעיר או מנהל בה עסקים. מנעולן יכול לתמוך בכם עם כל מיני שירותים מועילים, ולפעמים גם הכרחיים ודחופים. כל אחד יכול להיקלע לסיטואציה שבה הוא איבד את מפתחות הרכב וצריך שירות דחוף, או מי שרוצה לתקן אחת ולתמיד את דלת ההזזה של המרפסת אשר לא נעה חלק על המסילות. אלו הם שירותים שמנעולן מעניק לכם.
אם אתם עובדים עם מנועלן אמין ומקצועי אתם תוכלו ליהנות מפתרונות מהירים ואיכותיים, ומענה לכל צורך, במחירים זולים. אבל אם לא תיזהרו ולא תיבחרו בקפידה את המנעולן אז העניינים לא יעברו כל כך חלק, יש הרבה דברים שיכולים להשתבש.
בדיוק בגלל החשיבות הרבה של מנעולן בלוד, ובגלל הבעיות הרבות שעלולות להתעורר, החלטנו הפעם לשים דגש על בחירת מנועלן בלוד, תכונות האופי של מנעולן, השירותים שהוא מציע וכל מה שצריך לדעת. אנו נשים דגש על הדברים שצריך לבדוק ולשים אליהם לב כאשר בוחרים מנעולן. אם תקפידו לבדוק את הדברים הללו, ואם תבחינו בתכונות החשובות, יגדלו הסיכויים שתהיו מרוצים.
נרצה גם לציין שאנו ממליצים לחפש מנעולן בלוד איתו תוכלו לעבוד על בסיס קבוע. כדאי להתאמץ קצת ולבחור מישהו אמין ומקצועי, ובמידה ואתם מרוצים להמשיך לעבוד איתו גם בעתיד. מה שאיננו ממליצים לעשות זה לחכות למקרה חירום בשביל לחפש מנעולן, עדיף להיות מוכנים מראש.

איך לבחור מנעולן בלוד

אז איך נבחר מנעולן בלוד? ההמלצה שלנו היא להקפיד על כמה דברים בסיסיים. שלושת הדברים הבסיסים שיש להקפיד עליהם הם: תעודת מנעולן, ניסיון ותעודת יושר. אם למנעולן אין את הדברים הללו כדאי לכם לחפש מישהו אחר. בנוסף לזה אנו ממליצים לכם לבחור מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה, זה יותר פרקטי, כמו גם מנעולן רב תחומי (כזה המעניק שירותים לבית ולרכב).
תעודת מנעולן – בדיוק כפי שרופא צריך ללמוד בשביל לדעת לאבחן ולהעניק טיפולים, כך גם המנעולן. הרופא לומד בבית הספר לרפואה, המנעולן לומד בקורס מנעולנות. בקורס מלמדים אותו על המנעולים השונים, האתיקה המקצועית וכל מה שצריך לדעת בשביל לתקן בעיות, להתקין ציוד ולבצע את כל סוגי הפריצות. אם אין לו תעודת מנעולן זה אומר שאין לו את הידע המקצועי הדרוש לביצוע עבודתו. במקרה זה התואר המתאים הוא לא מנעולן בלוד, אלא חובבן בלוד.
תעודת יושר – לא תרצו שיעבדו עליכם ולא תרצו שירמו אתכם ולכן חשוב לוודא שמדובר במנעולן בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. יש לכך הרבה מאוד סיבות, למשל כאשר אתם מזמינים מנעולן בלוד לצורך החלפת צילינדר, לא תרצו שהוא ינצל את ההזדמנות בשביל לשכפל מפתח לחבריו בעולם התחתון.
ניסיון – במהלך עבודתו של מנעולן בלוד הוא נתקל בסוגים שונים של בעיות. ככל שהוא יותר מנוסה כך הוא מבצע את העבודה שלו יותר טוב. איך שלא תסתכלו על זה אתם מרוויחים: אתם מקבלים עבודה איכותית יותר; אתם מקבלים אבחון מהיר ותיקון מהיר ופוחת הסיכוי לטעויות.

מתי להזמין מנעולן בלוד

אם אתם רוצים להתקין משהו בדלת, כמו למשל שדרוג הצילינדר או התקנת עינית עליכם להזמין מנעולן בלוד. גם כאשר אתם נתקלים בבעיות קטנות, תמיד כדאי להזמין מנעולן מקצועי. אל תנסו להתעסק בעצמכם בהתקנות ותיקונים כי ברוב המקרים זה לא נגמר יפה.
רשת האינטרנט מלאה במדריכים, ואפילו טובים מאוד, לצורך תיקון עצמי וביצוע התקנות. אבל בפועל זה לא תמיד כמו מה שראיתם בווידאו, ולא תמיד יש לכם את הציוד הדרוש. אתם עלולים לעשות כל מיני טעויות ורק לגרום ליותר נזקים. וכאשר משהו משתבש לא יהיה לכם את מי להאשים מלבד עצמכם. לכן תמיד עדיף להזמין מנעולן בלוד לצורך ביצוע תיקונים והתקנות, גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לעשות אותם לבד.
המחירים אינם גבוהים והשירות הוא מהיר. אז במקום לשבור את הראש ולחפש אחר מדריכים באינטרנט ,תוכלו להזמין מנעולן וליהנות מתיקון מהיר ומקצועי. מנעולן בלוד גם מעניק לכם אחריות על העבודה, כך שאם יש בעיה יש לכם למי לפנות.
אם דלת המרפסת חורקת, או אם הדלת של הרכב לא נפתחת – בכל סוג של תקלה בדלת או במנעול, בין אם זו תקלה המפריעה לתפקוד הדלת, או תקלה המשבשת אותה לחלוטין, תמיד עליכם לפנות למנעולן על מנת לקבל שירות ופתרון לבעיה. המנעולן מגיע במהירות ומבצע תיקון מקצועי.

תכונות שיש לצפות ממנעולן בלוד

נכונות לעבודה קשה – מי שמחפש עבודה במתכונת תשע עד חמש לא מתאים להיות מנעולן. כמובן שלמנעולן יש את שעות העבודה הקבועות שאותן הוא מנסה לקיים. אך לא ניתן להתעלם מהצרכים של הלקוחות. לא ניתן להשאיר לקוח שאיבד את מפתחות ביתו באמצע הלילה ללא פתרון. על מנעולן בלוד להיות מוכן למקרי חירום ולפעמים לצאת מהמיטה באמצע הלילה בשביל להעניק פתרון ללקוח.
הקפדה על פרטים – מנעולן בלוד חייב להקפיד על הפרטים, קטנים כגדולים. למשל כאשר מתקינים דלת, חשוב להתקין את הצירים במקום הנכון, בזווית הנכונה ולחזק כל בורג. זוהי רק דוגמה אחת, אבל זה חוזר על עצמו בכל סוג של עבודה. תמיד צריך לשים לב לפרטים הקטנים על מנת להעניק ללקוח עבודה איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן.
מקצועיות – למקצועיות יש היבטים רבים. היא כוללת גם יושר ואמינות ומשפיעה על כל צורת ההתנהלות של המנעולן. למשל כאשר אתם מזמינים מנעולן בלוד, לא תרצו מנעולן שיעשה דרמה מכל בעיה קטנה רק בשביל לגבות מכם מחיר מופקע. יושר ואמינות הן תכונות אופי מאוד חשובות אצל המנעולן.
דייקנות ועמידה בזמנים – אחד הדברים המרגיזים ביותר הוא להזמין מנעולן לצורך ביצוע התקנה או תיקון ולחכות לו במשך שעות למרות שאמר לכל היותר 20 דקות. זה משבש לכם את כל התכניות. חשוב שהמנעולן יעמוד בלוחות הזמנים.

מגוון שירותים של מנעולן בלוד

מנעולן בלוד יכול להציע לכם מגוון של שירותים אשר עונים על הצרכים של הצרכן הפרטי, כמו גם הלקוח העסקי. להלן כמה דוגמאות לשירותים של מנעולן:
החלפת צילינדר – אם איבדתם את מפתחות ביתכם, או שאתם חוששים שלאנשים רבים יש מפתחות לדירתכם השכורה, הזמינו מנעולן לצורך החלפת צילינדר.
מנעולן לרכב – מנעולן יכול לתקן ולפתור כל מיני בעיות ברכב. זה מתחיל בשירותים של פריצת רכב ותא מטען, וזה כולל גם ארגזי אופנוע. זה ממשיך לתיקונים של בעיות בשלטים ובעיות בסוויץ‘. גם אנשים פרטיים וגם עסקים נזקקים לשירותי מנעולנות לרכב.
תיקוני דלתות – כולנו מתמודדים עם בעיות בדלתות. אלו יכולות להיות דלתות הפנים או דלתות החוץ, דלתות צירים או דלתות הזזה. לפעמים אלו הן בעיות קריטיות ולפעמים בעיות שרק מציקות. לא משנה מה סוג הבעיה ומה סוג הדלת, למנעולן בלוד תמיד יש פתרון.
קיצור דלתות – מנעולן בלוד יכול להעניק לכם שירות של קיצור דלתות פנים וזה כולל דלתות ממ“ד. לפעמים אתם נזקקים לשירות זה, כמו למשל כאשר מתקינים פרקט על רצפה קיימת. בטרם התקנת הפרקט יש צורך לבצע קיצור ו/או הרמה של הדלת.
כמו כן ישנם שירותים נוספים רבים כמו: שירות לכספות (תיקון ופריצה); פריצת מנעולי אופניים; התקנת ידיות בהלה; התקנת מחזיר דלת הידראולי; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; התקנת מנעול ג‘ואל; החלפת פרזולים ועוד.