מנעולן ברחובות

שירותי מנעולנות לתושבי העיר רחובות

בתור מי שעוסק במנעולנות שנים רבות אני נתקל במקרים רבים בהם אנשים נזקקים לשירותי מנעולן ברחובות. זה קורה ללא שום התרעה מוקדמת, סתם כך בשגרת החיים פתאום מתרחשת תקלה אשר משבשת לכם את היום ורק מנעולן ברחובות יכול לפתור לכם את הבעיה.

להלן רשימה חלקית של השירותים השכיחים בגינם אנשים פונים לשירותיו של מנעולן ברחובות.

פורץ מנעולים ברחובות – במקרים רבים לצורך פתרון הבעיה אתם נזקקים לפורץ מנעולים ברחובות. למשל אם מנעול המאבטח את האופנוע אינו נפתח או שאיבדתם את המפתחות, עליכם להזמין פורץ מנעולים ברחובות. מנעולן ברחובות מעניק שירות של פריצת מנעולים לכל סוגי המנעולים, זה יכול הכל, ממנעול תיבת הדואר ועד מנעול הרכב. בכל תקלה במנעול הזמינו פורץ מנעולים ברחובות.

פורץ רכבים ברחובות – מנעולן ברחובות יכול לסייע לכם גם כאשר יש לכם בעיות בנעילת הרכב ונדרש פורץ רכבים ברחובות. הזמינו מנעולן ברחובות כאשר יש לכם בעיה והוא יעניק לכם את הפתרון בהתאם לסוג הרכב. לכל יצרן רכב ישנם מנעולים שונים ועל פורץ רכבים ברחובות לזהות את היצרן והמודל בטרם יתחיל במלכת הפריצה. ישנן שיטות פריצה שונות ועל פורץ רכבים ברחובות להתאים את שיטת הפריצה למנעול הרכב. אם לא יעשה כך, יתכן שיצליח לפרוץ את הרכב אך זה יעשה במחיר של נזק כבד שיעלה לכם ביוקר לתקנו. אם לא מדובר בפורץ רכבים ברחובות אשר למד והסומך לביצוע עבודות מסוג זה, אל תיקחו סיכונים ופשוט חפשו מישהו אחר.

מנעולן ברחובות לפריצת רכבישנן סיבות שונות מדוע להזמין מנעולן ברחובות. לפעמים זה לצורך התקנת אמצעי מיגון כמו התקנת מנעול כספת עליון או צילינדר נגד פריצה; לעתים זה עבור התקנת אמצעי בטיחות כמו מעצור לדלת ומגן אצבעות לדלת; לעתים אלו עסקים אשר צריכים התקנת דלתות בהלה או מחזיר הידראולי לדלת. ישנן עוד הרבה סיבות אחרות מדוע לפנות למנעולן. אך הפעם נדבר על שירות מיוחד ושכיח של מנעולן ברחובותפריצת רכבים

מדוע אנו אומרים שפריצת רכבים היא שירות מיוחד? ובכן רכב הוא אינו מוצר הומוגני. ישנם יצרני רכב רבים ולכל אחד יש מערכת נעילה שונה, אמצעי מיגון אחרים וחיווט חשמלי שונה. אלו הם דברים שמנעולן ברחובות חייב לקחת בחשבון כאשר הוא פורץ רכבים ברחובות. למשל בעבר היה מקובל להשתמש בשיטת הסרגל, לא נפרט על שיטה זו מכיוון שהיא לא ממש רלוונטית היום, רק נגיד ששימוש בשיטה זו יכול לגרום נזק לחיווט החשמלי אשר נמצא בגוף הדלת ואז תחפשו חשמלאי רכב ברחובותפורץ רכבים ברחובות חייב להכיר שיטות פריצה שונות ולבצע אותן בהתאמה לסוג הרכב. כל שימוש בשיטה שאינה מתאימה, במקרה הטוב צפוי להיכשל אך בהחלט עלול גם לגרום לנזק ולסבך את העניינים. דבר אשר יפגע לכם בכיס!

שתי השיטות העיקריות המשמשות היום לפריצת רכבים הן

שיטת הכריתזוהי שיטה שכיחה שבה משתמש פורץ רכבים ברחובות. שיטה זו נועדה על מנת ליצור מרווח קטן בין הדלת לבין המסגרת. לאחר יצירת המרווח ניתן להחדיר לרכב מוט מיוחד ובאמצעותו להרים את הכפתור או לבצע פעולות אחרות לפתיחת הנעילה (לפעמים פשוט מדובר על חילוץ מפתח שנשכח בפנים). לצורך פריצת רכב בשיטה זו, מנעולן ברחובות מחדיר כרית מיוחדת בין הדלת לבין המסגרת ומתחיל לנפח אותה עד ליצירת מרווח. לא כל אחד עם כרית מתנפחת יודע לעשות זאת נכון. צריך לנפח על מנת ליצור מרווח מינימלי ולא יותר מזה, לא נרצה לעקם את הדלת ולא לגרום שום סוג של נזק

שיטת הדגדוגשיטה זו דורשת מיומנות רבה וכמובן גם כלי עבודה מתאימים המכונים פיקלים. שיטה זו מתאימה לרחבים בעלי נעילת ואקום. היא נפוצה מאוד ברחבים גרמניים אך לא רק, ניתן למצוא אותה ברחבים מיצרנים שאינם גרמניים והיא מקובלת מאוד ברכבים מחברות הליסינג והשכרת הרכב. מנעולן ברחובות משתמש בפיקלים על מנת לדמות את פעולת המפתח ובכך להצליח לסובב את הצילינדר ולפתוח את הדלתשימוש בשיטת הכרית המתנפחת לא יעזור לפריצת רכבים בנעילת ואקום. למעשה אפילו אם יש אדם ברכב והרכב נעול לא ניתן לפתוח אותו מבפנים בעזרת הרמת הכפתור. זוהי בעצם הסיבה מדוע לפעמים אנשים נלכדים ברכבאם אתם נזקקים לפורץ רכבים ברחובות אל תתעסקו עם חובבנים, התקשרו עכשיו לשרון המנעולן.

פורץ דלתות ברחובות – לפעמים אתם יוצאים לרגע מהבית והדלת נסגרת מאחוריכם. היא אמנם לא נעולה אך יש מפתח בחריץ המנעול מבפנים או שבחוץ אין ידית הזזהבמצב כזה אינכם יכולים לפתוח את דלת ויש להזמין פורץ דלתות ברחובות לצורך פריצת דלת טרוקה. גם במקרים בהם נעלתם את הדלת ואחר כך משהו השתבש ומונע מכם לפתוח אותה, פורץ דלתות ברחובות יודע כיצד לפתור את הבעיה.

תיקון דלתות ברחובות – מתי תזדקקו לתיקון דלתות ברחובות? ובכן, בכל בעיה בדלת הזמינו שירות של תיקון דלתות ברחובות. הדלתות עשויות מרכיבים שונים, אשר כל אחד בפני עצמו עשוי להתקלקל או להתבלות ולגרום לבעיות בדלת. נקודות הכשל העיקריות אשר יכולות לעורר בעיות הם המנעול, הצירים, הפרזולים ואפילו החומר ממנו עשויה הדלת והחומר ממנו עשויים המשקופים. לא חשוב מה הבעיה, הזמינו תיקון דלתות ברחובות ושרון גם יאתר את מקור הבעיה וגם יעניק לכם פתרון מלא.

החלפת צילינדר ברחובות – ישנם מקרים בהם המפתח נשבר בתוך חור המנעול ואין אפשרות לחלצו. במקרים שכאלו ניתן לפתור את הבעיה בקלות באמצעות החלפת צילינדר. החלפת צילינדר ברחובות אינה נחשבת לפעולה מורכבת, אך לא מומלץ לעשות זאת בעצמכם. יתכן מצב שבו ישנה בעיה במנעול המקשה על הפתיחה והיא גרמה בעקיפין לשבירת המפתח. לכן מוטב להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר ברחובות והוא גם יוודא שאין בעיות נוספות על מנת שהבעיה לא תחזור על עצמה.

לבירורים ופרטים נוספים מנעולן ברחובות צלצלו עכשיו לשרון המנעולן

054-5534876