פורץ דלתות | פורץ מנעולים | 054-5534876

 

שירותי פריצת דלתות ומנעולים בפריסה ארצית

כיצד תזהו מנעולן פורץ דלתות ומנעולים מקצועי:

לפני הגעתו מנעולן מקצועי ישאל אתכם שאלות רלוונטיות על סוג הדלת שלכם ומה בדיוק הבעיה ולא לתת מחיר ב"ריצפה" על מנת לחטוף את העבודה, פורץ דלתות לפני הכל חשוב לו לקבל פרטים מדוייקים ולא אחרי שהמנעולן הגיע לדירה שלכם הוא פתאום מבין שמדובר בפריצה הרבה יותר מסובכת ומעלה לכם את מחיר הפריצה במאות שקלים כפי שלא סוכם טלפונית, האם מדובר בדלת עץ ישנה כמו של פעם? דלת רב-בריח או דלת שריונית חוסם? כיצד תזהו זאת? לכל דלת יש בד"כ סימן של יצרן הדלת וליד הידית יש מדבקה של היצרן או בחלק העליון בצדדים גם יש סימן, רק תראו שזה באמת המדבקה המקורית כי יש שם מדבקה של מנעולנים וזה מסתיר את מדבקת המקור, לדוגמא בדלת רב בריח רשום: "פלדלת רב-בריח באישור מכון התקנים" כך תדאו שמדובר בדלת רב-בריח, מנעולן מקצועי לא שואל סתם את השאלות האלו ויש לכך סיבות רבות, לאחר הפריצה מנעולן צריך להחליף לכם את הצילינדר הפגום בחדש, לדלתות שונות יש גדלים וסוגים שונים של צילינדרים ולכן רצוי שלמנעולן יהיה מגוון צילינדרים בסוגים שונים לדוגמא: בדלת שריונית חוסם ישנה יש צילינדר שונה מדלת רב-בריח והמידה אינה אותו דבר, בדלת עץ לדוגמא הצילינדר הוא שונה מאוד מדלת פלדה, לא נעים להבין שאחרי פריצת המנעול בדלת שלכם בשעה 3 לפנות בוקר אין צילינדר חילופי והלקוח נשאר אם דלת פרוצה ללא צילינדר עד ליום המחרת, נכון שבשעת צרה הראש לא עובד הכי טוב ואתם לחוצים מהרבה סיבות להיכנס לבית שלכם אבל אתם חייבים לקחת דקה ואספו נתונים מהשטח שלכם, מנעולן עם ניסיון ישאל אתכם "האם מדובר בצילינדר שבתוך הבית יש מפתח מובנה (פרפר) רצוי לדעת שאם כן הפריצה היא מעט שונה ולא לשרוף שעה ולהבין שזה באמת צילינדר פרפר ואז לשנות את גישת הפריצה של המנעולן בשטח, למעשה כך תזהו מנעולן פורץ דלתות מקצועי.

פרטים נוספים על הדלת שלכם:


יש לכם בעיה בדלת? יש לכם בעיה במנגנון הדלת שלכם? הידית לא מסתובבת? חשוב לנו לדעת פרטים על הדלת שלכם, אם יש לכם בעיה במנגנון הדלת או הידית אינה תקינה כמו בדלתות שריונית חוסם חשוב לנו מאוד לדעת שקיימת בעיה בדלת ולא לנסות לגלות מה לא בסדר במהלך הפריצה, מעבר לכך נדע כיצד לעקוף בעיות אלו ולפרוץ את הדלת בדרך שלנו.


פריצת דלת טרוקה


דלת טרוקה למעשה היא דלת ללא אפשרות פתיחת הדלת ע"י הידית אלה רק דרך סיבוב המפתח לכיוון פתיחת הדלת מה שמכניס את הלשונית המנגנון בדלת פנימה, אחת הבעיות הנפוצות ביותר כאשר אתם יוצאים לזרוק זבל ואחרי שחזרתם הבנתם שאתם נעולים מחוץ לדלת שלכם במיוחד שמדובר ב-24:00 בלילה או יצאתם שניה לדבר אם השכן, החלון בסלון שלכם היה פתוח ופתאום מהרוח בום הדלת נסגרה, במצב כזה תגידו למנעולן שהדלת שלכם היא טרוקה ואתם נעולים בחוץ.


פורץ דלתות 24 שעות:


זכותו של מנעולן אם לתת שירות סביב השעון, ישנם מנעולנים שלא עובדים בשעות הלילה וישנם כאלה שכן, מניסיון אישי חצי מהם לא עונים בשעות הקטנות של הלילה, מזכיר לי סיפור אישי לפני 14-15 שנה בגיל ה-20 לחיי הייתי גר בתל אביב ויצאתי לבלות בעיר, קצת שתיתי וחזרתי במונית הביתה, לאחר שהגעתי הבנתי ששכחתי את המפתחות במושב האחורי של המונית, באותה תקופה לא היה מכשיר נייד לכל אחד המחירים בזמנו היו מטורפים ורק לאנשים עם כסף היה אז טלפון נייד אז ניגשתי לקיוסק מתחת לבית והתקשרתי למנעולן פורץ מנעולים ודלתות בטלפון שקלים, אחרי עשרות טלפונים אף אחד לא ענה לי, מיותר לציין שהיה מאוד מאוחר עד שבסוף אחד ענה לי והרגשתי ממש לא נעים להעיר בן אדם בשעה 3 לפנות בוקר כמובן מחיר הפריצה היה בהתאם.


פורץ דלתות ומנעולים בימי שישי ושבת


לא כל מנעולן עובד בשבת, ישנם מנעולנים ששומרים שבת ולא עובדים בשבת, ישנם כאלה שאומנם לא שומרים שבת אבל גם לא מעוניינים בעבודה בשבת, אחרי שבוע קשה בעבודה ואולי גם עבודה בלילות כולם רוצים קצת מנוחה או זמן איכות עם המשפחה והילדים, אפשר להבין זאת וכמובן לכבד זאת, לא חסר מנעולן שישמח לבוא לספק לכם שירות במהלך השבת.


פורץ דלתות ומנעולים בחגים


האחת הבעיות הכי גדולות זה להיות זקוק למנעולן פורץ דלתות ומנעולים בחג, כולם מבלים עם המשפחה והילדים, זה סוג של מנוחה שלא ניתן לרשום אותה בדף נייר, כולנו אוהבים את החגים זה סוג של חופש שכולנו אוהבים, בחג למעשה הכי קשה להשיג מנעולן אך לדעתי תמיד יהיה מנעולן פנוי שמוכן לעשות עבודה, כמובן שמדובר רק על עבודה של מקרה חירום ולא סתם עבודה של החלפת צילינדר כי הגיע הזמן להחליף אותו, אם תרצו זאת כמובן שמנעולן ישמח לבוא ולקחת לכם מחיר פי 10 בגלל שמדובר בחג ולא ביום עבודה רגיל.

לסיכום:

חברתנו תשמח לספק לכם שירותי פורץ דלתות ומנעולים 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים, את השירות שלנו ניתן לקבל בפריסה ארצית, מנעולן איכותי ומוסמך לעבודת מנעולנות כולל תעודת יושר ממשטרת ישראל, את השירות שלנו תקבלו תוך 15 עד 20 דקות, תקשרו עוד היום ונשמח לבוא לספק לכם שירות הולם במחיר הוגן.

דלת רב-בריח

 

 

דלת רב בריח

דלת שריונית חסם

סמל שריונית חסם

מאמר זה נכתב ע"י שרון אהרון אין להעתיק או לשכפל.