פורץ דלתות רב-בריח

שרותי פריצה לדלתות ומנעולים רב-בריח

תקועים מעבר לדלת רב-בריח שלכם? אבדו לכם המפתחות? הדלת לא נפתחת? המנגנון תקוע? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן פורץ דלתות רב-בריח מכל הדגמים ישנים וחדשים, את השירות שלנו פריצת דלת רב-בריח ניתן לקבל 24 שעות 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית תוך 15-20 דקות, מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל, יחס אישי ומחיר הוגן לכל קהל לקוחותינו.

התקשרו עכשיו שירות 24 שעות

054-5534876

מתי אתם זקוקים לפורץ דלתות רב-בריח:

כאשר אבדו או נגנבו לכם המפתחות לדלת, במצב זה אין מפתחות ולכן אנו זקוקים לפרוץ את דלת הרב-בריח שלכם, מנגנון תקול שאינו מגיב, כאשר המנגנון בדלת לא מגיב כנראה וקיימת בעיה מורכבת במנגון ולכן יש לבחון את הבעיה מקרוב ולהסיק מסקנות, צילינדר מסתובב חופשי בדלת, כאשר וקיימת בעיה מסוג זה יש לפרוץ את הצילינדר אשר מורכב בתוך דלת הרב-בריח שלכם ולהגיע ישירות למנגון הדלת, למעשה מדובר פריצה מורכבת  אשר דורשת מיומנות ומקצועיות רבה.

תהליך וסיום פריצת דלת רב-בריח:

כאשר אנו פורצים את דלת הרב-בריח שלכם אנו נדאג לא לגרום נזק לדלת, בסיום הפריצה חברתנו תדאג להחליף את הרכיב הלקוי בחדש כגון: צילינדר(מנעול) או המנגנון, אם נעשתה פריצה במנעול צילינדר נדאג להחליפו בחדש, אם יש בעיה במנגנון הדלת רב-בריח נדאג להחליפו בחדש, משך זמן הפריצה נעשה בהתאם לסוג הבעיה והמורכבות בה פורץ מנעולים זקוק לטפל.
שירותי פריצת דלת רב-בריח בהרים הבאות:
מחוז תל-אביב מרכז, מחוז השרון ומעט ממחוז דרום, שירות הולם ויחס אדיב מובטח לכל קהל לקוחותינו, צלצלו עוד היום וקבלו הצעת מחיר בחינם, מובטח מחיר הוגן.

התקשרו עכשיו שירות 24 שעות

054-5534876

פורץ דלתות רב-בריח | פורץ מנעולים רב-בריח