פורץ סגר ביטחון

פריצת סוגר עליון בדלת

דופקים בדלת ולא שומעים אתכם? הילדים הלכו לישון? אדם מבוגר נפל על הרצפה ואינו מסוגל לקום בכוחות עצמו? סגר הביטחון בדלת נעול ואתם זקוקים לעזרה מיידית? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן פורץ סגר ביטחון בפריסה ארצית 24 שעות פורץ דלתות מומחה, מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל אשר מספק שירות תוך 15-20 דקות במקצועיות ביעילות רבה.

צלצלו עכשיו!

054-5534876

מהו סגר ביטחון ולשם מה הוא נועד:

סגר הביטחון בדלת נמצא בחלקה העליון בתוך הבית ואמור לתת עבורכם ביטחון נוסף מעבר לנעילת דלת ביתכם, לאחר נעילת הדלת סוגרים את סגר הביטחון ומקבלים מיגון נוסף נגד גנבים או לחילופין אנשים שנשאר להם מפתח נוסף ואינם רצויים יותר בביתכם כגון: דיירים לשעבר(שותפים) חבר או חברה(אקסים) או אפילו סתם בעל דירה שהגיע לביקור ללא התרעה מראש.

יתרונות לסגר ביטחון בדלת:

כיום בעולם המודרני קיימות מס׳ פריצות לדלתות ללא רעש וקידוחים, שיטה זו נקראת ״דיגדוג״, למעשה הפריצה נעשית ע״י כלי פריצה מקצועיים שדרכה ניתן לפרוץ את הדלת ללא רעש כלל, במידה ופרצו לכם את הדלת בשיטה זו כעת קיים מחסום נוסף לפורץ והוא ״סגר ביטחון״, במצב זה הפורץ אמור לוותר על הפריצה מאחר ולא יהיה ניתן לפרוץ את סגר הביטחון ללא רעש וכלי עבודה.
חסרונות סגר ביטחון בדלת:
אדם מבוגר שנפל ואינו מסוגל לקום בכוחות עצמו לפתוח את הדלת, קריאות אלו חוזרות בעבודתנו יום יום, ילדים שהלכו לישון ושכחו להשאיר פתוח את סגר הביטחון, במצב זה ההורים חסרי אונים ומזמינים פורץ דלתות שיבוא לעזרתם, בד״כ קורה להורים שחזרו מאוחר בלילה לאחר אירוע משפחתי או שותף (דייר) נוסף בדירה שיצא לבלות עד מאוחר ונשאר תקוע מעבר לצד השני של הדלת.
גם אתם תקועים מעבר לצד השני של הדלת? זקוקים לעזרה מקצועית? תנו לנו לעזור לכם בכל מקום ובכל זמן.

צלצלו עכשיו לשרון המנעולן

054-5534876

 

פורץ סגר ביטחון | פריצת סגר ביטחון | פריצת סגר עליון בדלת