פורץ רכבים בהרצליה

שירותי פריצת רכבים בהרצליה

תקועים מחוץ לרכב? זקוקים למנעולן רכב בהרצליה? המפתחות בפנים ואתם בחוץ? הרכב ננעל מעצמו? תקועים? מחפשים פורץ רכבים ? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן פורץ רכבים בהרצליה 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים, פריצת רכב ללא נזק לרכב או לפתח המנעול ע"י כלים מיוחדים לפריצת רכבים, את שירותי הפריצה שלנו ניתן לקבל תוך 15-20 דקות בפריסה ארצית, מנעולן רכב מורשה ע"י משטרת ישראל ללא עבר פלילי עם תעודת מנעולן חתומה ע"י מכללה מוכרת בתחום המנעולנות.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876

 

לא נעים להבין שהרכב שלכם נעול המפתחות בפנים ואתם תקועים בחוץ, עניין של מספר שניות ואתם מבינים שהרכב נעול ואין גישה לפנים הרכב, למעשה זה קורה לרבים, אם יש ברשותכם מערכת אזעקה ברכב ונעילה מרכזית אז קיים מנגנון הגנה לרכב שדואג לנעול את הרכב מעצמו ע"י המוח של מערכת האזעקה שלכם, ברגע ששכחתם לנעול את הרכב אחרי מספר דקות הוא ננעל מעצמו, מספיק שסגרתם דלתות ואתם מנקים את הרכב מבחוץ תוך מספר דקות הרכב ננעל מעצמו.

חשוב להדגיש:

אם הרכב ננעל מעצמו אל תנסו לפרוץ את הרכב לבד, כדאי לפרוץ רכב חייב כלים מקצועיים על מנת לא לעשות נזק לרכב, אל תנסו ללמוד על הרכב שלכם, יותר נזק יותר כסף, תנו למנעולן מקצועי לעשות את העבודה עבורכם, פריצת רכב אינה פריצה יקרה ולכן לא שווה את הסיכון לגרום נזק נוסף, חברתנו מספקת שירותי פריצת רכבים בהרצליה 24 שעות כולל שישי שבת וחגים לעזור לכם ולתת לכם מענה מהיר ובמחיר הוגן, מובטח יחס אישי ושירות ברמה גבוה.

כלל ברזל:

לעולם לא להשאיר את מפתחות הרכב בתוך הרכב לבד, ברגע שאתם יוצאים מהרכב אפילו לשנייה קחו את המפתחות ביד שלכם, כמו שאמרתי מספר שניות והרכב ננעל מעצמו, מיותר לציין אם יש לכם ילד בתוך הרכב , הטעות הזאת תעשה לכם רק רע, מהיום שאתם יוצאים מהרכב אפילו לשנייה תעשו טובה לעצמכם וקחו את המפתחות ביד.

מנעולן רכב 24 שעות בהרצליה

צלצלו עכשיו

054-5534876