פורץ רכב יונדאי

 

 

 

שירותי פריצת רכב מדגם יונדאי

קיים ברשותכם רכב מדגם יונדאי? המפתח תקוע בתוך הרכב ואתם בחוץ? יצאתם לשנייה מהרכב והוא ננעל מעצמו? אבודים? זקוקים לפורץ רכבים מקצועי? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן מספק שירותי פריצה לרכב מסוג יונדאי 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים, את השירות שלנו ניתן לקבל בפריסה ארצית תוך 15-20 דקות, מנעולן מורשה ע"י הרשויות מס הכנסה ומשטרת ישראל, התחייבות לפריצת רכב יונדאי ללא נזק כלל לרכב בבעלותכם.

דגמי יונדאי שאנו מספקים עבורם שירות:

i10 i20 i25 i30 i30w i35 i40 ix20  אטוס, אלנטרה, אקסנט, גטס, ולוסטר, טרג'ט, לנטרה, מטריקס, סונטה, קופה.

אזורי שירות לפריצת רכב מסוג יונדאי:

תל אביב-יפו, רמת-גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, רחובות, נס ציונה, יבנה, גדרה, באר יעקב, אור יהודה, בית דגן, רמלה, לוד, אזור, ראשון לציון, בת ים, חולון, קריית עקרון ועוד.

ימים ושעות פעילות שלנו:

חברתנו פעילה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים, אנו נדאג לעזור לכם בכל מקום ובכל זמן, אנו תמיד זמינים לקהל לקוחותינו.

למה הרכב ננעל מעצמו סתם כך?

לרכב יונדאי יש מנגנון הגנה ברכב, ברגע שהרכב לא נעול אחרי מס' דקות מוח המנגנון הגנה משדר אות מצוקה לנעילה מרכזית לנעול את הרכב, כך למעשה הרכב ננעל מעצמו, לא מדובר בתקלה אלה מדובר בתכנות, קיים מצב לדוגמה ברכב יונדאי דגם i20 גם במהלך נסיעה במצב מונע הרכב ננעל מעצמו, קרה לי מקרה כאשר לקוח שלי יצא מהרכב לרכוש משהו מחנות קרובה אך בגלל החום לא רצה לכבות את הרכב ולהשאיר את המזגן דולק, הוא יצא מהרכב לקנות משהו קטן וכשחזר הרכב היה נעול למרות שהרכב במצב מונע, אם אתם מעוניינים ניתן לבטל פעולה זו, כל שעליכם לעשות הוא לגשת למרכז התקנות מערכות שמע ומיגון לרכב ולבקש לבטל את הפעולה, זאת ועוד ניתן לגשת ליבואן יונדאי ולברר אם ניתן לעשות זאת דרכם.

יתרונות וחסרונות כאשר רכב היונדאי שלכם ננעל מעצמו:

יתרון: בין אם אתם במקום מוכר לכם או במקום לא מוכר לכם באמצע הלילה כבר קרו מקרים בהם אנשים פושעים פתחו את הדלת של הנהג הוציאו אותו בכוח וגנבו את הרכב, מקרה כזה קרה לגבר אישה וילדים בתוך הרכב כאשר הגבר נלחם ב-3 גברים שרוצים לגנוב לו את הרכב, מקרים נוספים רבים ניתן לראות בחיפוש בגוגל, אילו הרכב היה נעול הוא פשוט היה נוסע ובורח, תארו לכם מקרה דומה של בחורה לבד ברכב באמצע הלילה, מקרה זה כבר קרה לא פעם אחת.

מקרה נוסף: חזרתם מיום עבודה קשה, כאשר הגעתם לחנייה שלכם יצאתם ולא נעלתם את הרכב והלכתם לביתכם, למעשה שכחתם לסגור את הרכב כך שהרכב במצב לא מוגן לפריצה או גניבה, אפשר לגנוב לכם מסמכים יקרים לכם בתוך הרכב, תיק עבודה שלכם, טלפון נייד אם שכחתם או אפילו לגנוב את הרכב כולו, פה למעשה נכנס מנגנון הגנה וסוגר את הרכב, בבוקר למחרת לא תדעו בכלל ששכחתם לנעול את הרכב כי הייתם מאוד עייפים ובכלל לא ידעתם מה קרה, יתרון ענק.

חסרונות: יצאתם למספר דקות קלות מהרכב לשוחח אם חבר/ה והדלת של הנהג סגורה, פתאום שבריר שנייה והרכב נסגר מעצמו, אתם בחוץ והמפתחות בפנים, אז נכון שיש לכם מפתח נוסף בבית אבל אולי אתם במקום מרוחק כמו: אירוע משפחתי, קניון, בריכה, סופר ועוד.

מקרה נוסף חמור: יצאתם לקניות וכאשר הגעתם למקום החנייה אתם מוצאים את עגלת התינוק שלכם וסוגרים את פגז' הרכב, קבלתם שיחת טלפון מהעבודה והייתם 2 דקות עסוקים בשיחה, פתאום בלי התרעה מוקדמת הרכב ננעל מעצמו, אתם בחוץ והתינוק בפנים, מצב מלחיץ יותר כאשר התינוק שלכם מתחיל לבכות, מצב זה יביא אתכם לאיבוד חושים טוטאלי, אם מזגן הרכב פתוח קחו אוויר הכל בסדר, תזמינו שירות ואנו נדאג לעזוב הכל ולהגיע במהרה, אם מזגן הרכב לא פתוח קחו אבן גדולה ונפצו את החלון, לא את חלון הדלת של התינוק ולא את חלון הדלת מול התינוק.

לסיום: חברתנו מומחה בתחום פריצת רכבים מסוג יונדאי, נשמח לספק לכם שירות אדיב ויחס אישי.

צלצלו עכשיו

054-5534876

איך לפרוץ יונדאי | איך פורצים רכב יונדאי | מנעולן לרכב יונדאי | רכב ננעל מעצמו | איך פורצים רכב