ציפוי ארון חשמל

חיפוי מגנט מעוצב לארונות חשמל 

כאשר אתם מסתכלים על ארון החשמל בבית אתם עלולים לחשוש מתוסכלים בכלל המראה הלא אסתטי שלו. ארון החשמל הוא ארון המפסקים של הבית והוא חלק הכרחי במערכת החשמל הביתית. בעצם לא רק מערכת החשמל הביתית, בכל מבנה פרטי, מסחרי או ציבורי תוכלו למצוא ארון חשמל. בדרך כלל לארון החשמל ישנה דלת שאמורה להיות אסתטית אך יותר נכון להגדיר אותה כרע במיעוטו. דלת זו נועדה בעיקר לצרכים בטיחותיים ואין בה דגש גדול על הפן האסתטי. דלתות של ארונות חשמל מיוצרות לפי סטנדרט ותקנים בטיחותיים והן לעולם לא מתאימות לעיצוב הבית. הן מנסות להיות ניטרליות בעיצוב הבית, אך מי שבאמת מעריך עיצוב לא יכול לסבול זאת. אז מה עושים בשביל לחיות עם ארון החשמל בשלום ולא להיות מתוסכלים מהמראה שלו אשר יכול להוציא מאיזון את כל העיצוב בחלל? ציפוי מגנט לארון חשמל יכול להיות הפתרון.

מה זה חיפוי מגנטי לארון חשמל?

הרעיון בכלל התחיל בתור חיפוי מגנטי לדלתות ממד.  ממציאי הרעיון מאסו במראה הלא אסתטי של דלת הממד בביתם והגו רעיוןלצפות את דלת הממד בכיסוי מגנטי מעוצב אשר יעניק לה מראה שונה המתאים לטעמם וכך ישרה בבית אווירה יותר נעימה. במהרה מפתחי הרעיון הבינו שיתכן ובשוק ישנו ביקוש למוצר וגם גילו שהוא יכול להתאים למקררים וארונות חשמל. וכך בעצם התגלגל הרעיון והפך גם לציפוי מגנט מעוצב לארון חשמל.

חיפוי מגנטי לארון חשמל לא מפריע ולא פוגע בשום צורה בפעולת ארון החשמל, הוא גם אינו דורש התקנה של חשמלאי. זהו פשוט חיפוי חיצוני הנצמד בצורה מגנטית לדלת ארון החשמל. על החיפוי בצידו החיצוני ישנו הדפס צבעוני אותו אתם בוחרים וזה מה שמעניק לארון החשמל מראה שונה לחלוטין. ציפוי מגנטי מעוצב לארון חשמל הוא פתרון מעולה אשר מאפשר לכם להביא את עיצוב הבית לדרגת שלמות.

ציפוי מגנט לארון חשמל אינו דורש הדבקה, כל מה שהוא דורש זה חיתוך מדויק התואם למידות הארון. לאחר מכן הוא פשוט נצמד לדלת ארון החשמל בצורה מגנטית. במידה ובחלוף הזמן תרצו להחליף את העיצוב תוכלו בקלות להסירו, ללא שימוש בכלי עבודה וללא צורך בחומרים כימיים להמסת דבקים. ניתן להסירו ולעשות בו שימוש חוזר מאוחר יותר ואפילו בארון חשמל אחר, למשל במקרה שבו אתם עוברים דירה. כל מה שנדרש זה לוודא שמידות ארון החשמל החדש תואמות למידות הארון הקודם ממנו הסרתם את המגנט.

מהפכת החיפויים המגנטיים

החיפויים המגנטיים יצרו מהפכה של ממש, לא רק ציפוי מגנט מעוצב לארון חשמל, אלא מבחר של חיפויים מגנטיים המתאמים לדלתות ומקררים. אם ברצונכם להסתיר פגמים ולשדרג את עיצוב הבית, שימו לב לפרטים הקטנים. שרון המנעולן מתמחה בהענקת פתרונות מדויקים לכל צורך. הזמינו ציפוי מגנט לארון חשמל ותקבלו מגנט מעוצב ויפהפה בדיוק במידות הדרושות, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

בחירת העיצוב תבחר ע"י הלקוח/ה בהזמנה אישית כגון : לוגו החברה, שם החברה או כל בחירה אישית שתבחר החברה ע"י גרפיקאי מטעם חברת המייצג, חברתנו מספקת שירות זה לחברות גדולות ואפילו ללקוחות פרטיים, ארגונים, עמותות, מוסדי, בנייני יוקרה, משרדים ועוד, לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ניתן לקבל בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.