ציפוי דלתות פלדה

חיפוי דלתות פלדה

מה אם יכולנו להגיד לכם כי תוך מספר דקות אנחנו יכולים לעשות מהפך בכל הקשור לדלת הפלדה שלכם? ומה אם יכולנו להגיד לכם כי גם, על הדרך, דלת הפלדה תקבל גוון עכשווי ומגניב? או אולי קלאסי, בסגנון עתיק או מקושקש?
האמת? מראה הדלת החומה הקלאסית, ויסלח לנו מעצב הדלת החומה, מקנה אווירה מאוד בנאלית ויש לומר אפילו נטולת חיות. אם בא לכם לעצב מחדש את דלת הפלדה שלכם, קיימת האפשרות של חיפוי מגנטי.

חיפוי מגנטי לדלתות פלדה

מה זה חיפוי מגנטי?
חיפוי הוא בעצם קאבר (כיסוי) על הדלת הנוכחית שנועד לעיתים להסתיר פגמים או סתם להקנות תחושה אחרת כאשר ניצבים אל מול הדלת
האם ניתן להסירו?
קודם כל כן. ניתן להסיר את המגנט. האפשרות להסיר את החיפוי המגנטי היא מה שהופכת את כל העניין לקוסם כל כך. לא מדובר בעיצוב שעליכם להשתעבד אליו ואם הגעתם להחלטה שהדלת כבר לא "עושה לכם את זה" אז תמיד תוכלו להסיר את המגנט בקלות ולא יישארו אף סימנים או זכר לכך שהיה מגנט על הדלת.

עלויות אביזרים ומיגון

וואו, אין ספק שכל מה שקשור במחירי שיפוץ ועיצוב הבית עשוי להרקיע שחקים. אביזרים ומיגון לדלת הפלדה נעים בטווח של אלפי שקלים ואם כבר החלפתם מיגון , קיים הסיכוי כי צביעה או החלפה של דלת הפלדה ממש "כבדה" עליכם כרגע. מצד שני, כבר השקעתם במיגון חדש כדי לשפר את תחושת הביטחון שלכם בבית, אז למה לא כבר לשפר את תחושת הנראות של הדלת? זה לגמרי אפשרי וגם בזול.
אם נדבר נטו אסתטיקה ונשאיר בצד את השריטות והפגמים הנפוצים על כיסוי דלתות הפלדה, הרי שהעיצוב החום-קלאסי, בואו נודה בעובדות, אינו תואם אף פעם כמעט לעיצוב הבית. אלא אם כן אתם חיים בבית עשוי עץ, כשגם במקרה הזה, אנו מציעים עיצובים דמוי עץ יפהפיים שמשרים אווירת רוגע קלאסי. מאוד נפוץ להיתקל במקרים בהם נכנסים לבית כלשהו עם דלת פלדלת חומה בכניסה ותוך הבית בכלל מקנה אווירה שונה לחלוטין. נאמר לדוגמה, בית עם עיצוב בעל דגש חזק של לבן ואדום. אתם מסוגלים לדמיין איך ייראה בית כזה כאשר ניצבת דלת פלדה חומה בכניסה?
לדעתנו לא ממש להיט, אבל כל אחד\ת וטעמו\ה

חיפוי דלת פלדה

לאחרונה יותר ויותר אנשים פונים לפתרון הכול כך פשוט וקל להתקנה הזה שנקרא חיפוי מגנטי ואם הצלחנו ל"הדליק" גם אתכם על העניין, תרגישו חופשי לעבור על מבחר הדגמים והעיצובים באתרנו, לבחור את חיפוי דלת הפלדה החדש שלכם ולבצע הזמנה. הצוות שלנו יגיע עם חיוך רחב בכדי שאתם תצאו עם חיוך רחב אפילו יותר!
מעבר לעיצובי דלתות פלדה, תוכלו גם למצוא עיצובים עבור מקררים ודלתות פנים באתרנו.
בהצלחה !

לצפייה בקטלוג לחצו על הקישור

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876