ציפוי דלתות פנים

 

חיפוי דלתות פנים

אתם מרגישים כי דלתות המשרד שלכם משדרות קרירות ללקוחות? או אולי שמא לא מעבירות את המסר והאווירה שהייתם רוצים שאנשים שיקבלו בעת היכנסותם למשרדכם? הוצאתם כבר נתח נכבד מהתקציב בכדי לעצב ולשפץ את המשרד ודלתות הפנים מרגישות לכם פריט זניח? תנו לנו לחדש לכם בנושא ולהגיש לכם רעיונות והשראות מהפכניות לחידוש והתרעננות התחושה של דלת הפנים בביתכם או במשרדכם.

חיפוי דלת פנימית

אנו מציעים חיפויים מגנטים זולים אך יוקרתיים אשר מעבירים את התחושה שישבתם, חשבתם והקפדתם על כל פריט ופריט באזור עבודתכם או מחייתכם. החל מהדלת כמובן.
לטעמנו, ותרגישו חופשיים לא להסכים בהכרח, דלתות פנים בתוך המשרד או הבית עשויות לחדש אנרגיה ותחושה. כאשר נתקלים בדלת קודרת ושרוטה או סתם משעממת, האנרגיה שניקח איתנו פנימה תהיה דומה לזו של עיצוב הדלת. עיצוב נכון וראוי של דלת עשוי ממש להוות מעין השפעה אנרגטית על העומד בפניה. קרה לכם אי פעם שעמדתם מול הדלת והרגשתם שאתם חייבים להשאיר מאחור את היום אשר עבר עליכם? נסו לדמיין, באיזו צורה יהיה לכם יותר נעים להיכנס בדלת חדר התינוק? כאשר הדלת סטנדרטית ולבנה או כאשר הדלת מעוצבת ומעניינת את העין ותשומת הלב?
מצב הרוח שלכם עשוי להשתפר אם תהלכו בביתכם או במשרדכם ודלתות הפנים יהיו מעוצבות כל אחת בדרכה וסגנונה. דלת הילדים יכולה להיות מעוצבת בסגנון מסוים וספציפי ואילו דלת חדר ההורים יכולה לקבל את העיצוב שלה.

עיצוב דלתות פנים

מקושקש לעומת אחיד, ילדותי ומאידך בוגר, חד גוני אל מול רב גוני, יש לנו הכול ואתם רק צריכים לבחור בעיצובים שמרגישים לכם "הכי אתם" בכדי שהצוות שלנו יגיע ובמהירות הבזק יסדר לכם מראה חדש שיכבוש את תשומת ליבם של כל מי שיהלך בביתכם או במשרדכם וינקוש על דלתות הפנים במבנה.
אומרים כי ה"יופי קיים בפרטים" ואנחנו אומרים כי היופי קיים הן בפירוט הקטן וכך גם בפריט הגי גדול כמו דלת. הרי דלת פנים מקבלת את האופי שלה כאשר היא "זורמת" עם עיצוב הבית הכולל או המשרד ובמידה והמבנה בעל עיצוב ספציפי , עשוי להיות נחמד אם דלתות הפנים במבנה יהיו תואמות באופן מלא ואת זאת אנו כאן כדי לוודא שתוכלו להשיג בעזרת המבחר המצוין והמרהיב שלנו של עיצובים עבור דלתות פנים.
יש באפשרותכם לשוטט באתר האינטרנט שלנו, לבחור את העיצוב שהכי משך אתכם, לבצע הזמנה ואנחנו כבר נדאג לכל השאר! נשלח אליכם מתקין מיומן שיבצע את ההתקנה במהירות (זמן התקנה ממוצע עומד על עשר דקות) וישאיר אתכם עם חיפוי מגנט לדלת פנים חדש אשר גם ניתן להסרה בקלות יתרה במידה ותמאסו בו.
בדקו את קולקציית המגנטים העכשווית והשיקית שלנו עוד היום ובצעו הזמנה!

לצפייה בקטלוג לחצו על הלינק

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876