ציפוי דלת כניסה

ציפוי מגנטי לדלתות כניסה

הגעתם הביתה, הוצאתם את המפתחות מכיסכם בכדי לפתוח את הדלת של הבית ובפעם המאה אמרתם לעצמכם שהשריטות על ציפוי הדלת ממש מכוערות והקילופים כבר ממש לא לעניין אך החלפת\צביעת דלת כניסה חורגת כרגע מהתקציב.
בשביל זה אנחנו כאן, בכדי להציע פתרון זול ומרשים מאוד במראהו ועיצובו.

עיצוב דלתות כניסה

העיצובים בימינו עשויים לעיתים להיות דומים וחוזרים על עצמם. ישראלים, כמו שישראלים יודעים, אוהבים מאוד לארח במהלך החגים ובסופי השבוע. כעם פתוח לב ומכניס אורחים, נראות ביתנו חשובה לנו מאוד. כאשר אורחים ואנשים נכנסים לביתנו, הדבר הראשון שעיניהם נתקלות בו זו דלת הכניסה והיא, בין אם נרצה ובין אם פחות, מהווה רושם ראשוני והתרשמות אצל המבקר לגבינו.
יש כאלו , וזה בסדר , שיבחרו להתייחס לדלת הכניסה כדלת ולא יותר מכך ויש כאלו שמעדיפים להתייחס לדלת הבית כפריט ריהוט לכל דבר. לאלו מכם המחפשים מראה שיקי, עדכני ומגניב לביתכם, אנו רוצים להציע התקנה מאוד זריזה של חיפוי מגנטי לדלת הכניסה בשלל עיצובים ואווירות.

שיפוץ דלת כניסה

מתחשק לכם לעצב את כניסת הבית ברוח החג המתקרב? זה בהחלט אפשרי מכיוון שהמגנט שאנו מציעים הינו בר החלפה, גמיש וניתן להסרה מהירה ללא יצירת פגמים או שריטות למיניהן בדלת.
מתוך ההבנה כי שיפוץ ועיצוב הבית עשוי להוות נטל כלכלי כבד עד כבד מאוד, המחירים של חיפוי המגנט במחיר שווה לכל כיס אך יחד עם זאת גם נראים מרשימים מאוד. דלת כניסה לבית עשויה להסתכם בסכומים גבוהים של כסף וצביעת דלת לא זולה גם כן. החיפוי המגנטי מציע אלטרנטיבה מצוינת למי מאיתנו שמעדיפים לחסוך עלויות ולקבל מאה אחוז מגנט אשר לא משאיר אף פגמים, נזקים או סימני דבק בעת הסרתו.
כבר אמרנו לכם שהמגנט ניתן להחלפה כל תקופה?
אז אכן כן. אם לאחר חודש, חודשיים או חצי שנה מאסתם בעיצוב הנוכחי אתם פשוט יכולים להסיר בקלות את החיפוי ולבחור עיצוב חדש שייתן לכם שוב הרגשת התחדשות בכניסה לביתכם.

מתנה מקורית למשפחה וחברים

לא קצת נמאס לכם להגיע תמיד עם אותה מתנה כאשר אתם מבקרים חברים או משפחה? אין ספק, זה ממש נחמד לקבל זר פרחים, בונבוניירה או סלסלת פירות יבשים אך תחשבו כמה המארחים שלכם יתלהבו כאשר תגיעו אליהם עם חיפוי דלת מותאם לחג או סתם עיצוב מרענן. ובאופן תואם אך הפוך, כמה האורחים שלכם יתלהבו כאשר יגיעו לביתכם והדלת שמקבלת את פניהם תהיה מעוצבת ויפהפייה.
איך זה מגיע? האם המגנט הזה ענק ומסורבל?
אז ממש לא! החיפוי המגנטי מגיע ביריעה בודדת כאשר היא מגולגלת בגודל של 93X210 ס"מ. ההרכבה מתבצעת במהירות ובמקצועיות על ידי הצוות המיומן שלנו תוך זמן קצר. אנו נגיע אליכם ונספק תוצאה ברמה הכי גבוהה ככה שגם הלקוח הכי קפדן יוכל ליהנות מהשירות שלנו שנועד למקסם את חווייתכם ועיצוב ביתכם.

לקטלוג החברה לחצו על הלינק

צלצלו וקבלו הצעת מחיר לציפוי דלת כניסה 054-5534876