ציפוי דלת כניסה

חיפוי מגנטי לדלת כניסה

אל תחשבו בקטן! יכול להיות שהמטראז' בביתכם יחסית נמוך אך אין זה אומר שאתם צריכים להתפשר ו"לסבול" מעיצוב לוקה בחסר ותחושה לא נעימה או לא אחידה בביתכם. גם אם ביתכם קטן, ישנם עיצובים מסוימים אשר עשויים לגרום לתחושה "פתוחה" יותר ורחבה. יש לנו מספר המלצות עבור ציפוי דלת כניסה שעשויים לעניין אתכם אז הישארו לקריאת המאמר הקצר הבא בנושא חיפוי מגנטי לדלתות. אל תתבלבלו, אנחנו לא עומדים לנסות ולשכנע אתכם להוציא אלפי שקלים מתקציבכם, אלא להציע עבורכם פתרון קל, מהיר וזול לביצוע.
ישנן מספר טעויות נפוצות בנוגע לעיצוב הבית אך לא נאמוד על כולן במאמר זה , אלא נתמקד באפשרויות הטמונות בעיצוב דלת הכניסה לבית.

חיפוי מגנטי לדלתות

ציפוי דלת הכניסה עשוי להרגיש כפרט זניח או שולי בעיצוב הבית אך ההיפך הוא הנכון כאשר דלת הכניסה היא בכלל תעודת זהות הראשונה אשר אורחים נתקלים בה בהגיעם למשכננו.
הרהיטים שלנו אחידים וזורמים על אותו גל של עיצוב, הכריות מסודרים על הספה באופן כיפי, נעים ומזמין ואפילו המקרר מלא. אך כל זאת ייחשף כאשר אורחינו ואנחנו עצמנו נתמקם כבר בבית. לאלו מאיתנו המעוניינים ליצור רושם עוד לפני שהאורחים נכנסים לבית, קיימות מגוון אופציות לעשות זאת.
האפשרויות נעות בין קלאסיות ופשוטות לבין יוקרתיות ובעלות תחושה מפוארת וזאת בעזרת ציפוי דלת כניסה אשר עשוי מגנט ונצמד לדלת הכניסה ללא הדבקות וללא נזקים.
לעיתים, שינוי או שילוב של פריט אחד בודד עשוי לחולל פלאים בתחושת הבית ובמקרה הזה , כאמור, אנו מתמקדים בעיצוב וציפוי דלת הבית. מעוניינים להצהיר הצהרה עיצובית? הצהרה לגבי סגנון חייכם? מעוניינים בכלל באלמנטים ועיצובים סולידיים?
כל אלו קיימים אצלנו במלאי ומה שנשאר לכם לעשות זה לבחור מה ברצונכם להתקין.
הנה כמה הצעות מאיתנו אליכם בנוגע לצורה בה תוכלו ליישם את העניין גם בדירתכם הגדולה או הקטנה:
All black
All white
עיצוב באווירת שמנת
עיצוב אותיות
אקווריום
ברכת הבית בגוון שמנת
מהגוני שחור ומהגוני בורדו ועוד.

עיצוב הדלת בחלל ביתכם

עיצוב הדלת ישפיע על וידגיש את יתר העיצוב בבית ובהתאמה מלאה אנחנו נתקין עבורכם בכדי שלא תצטרכו להסתבך.
אולי דירתכם אינה ענקית ומרווחת אך ניתן ליצור תחושה שהיא רחבה יותר על ידי בחירת העיצוב הנכון לדלת הכניסה ולדלתות הבית השונות. אולי לא תרגישו שאתם חיים בתוך ארמון מלוכה אבל בהחלט תרגישו בהבדל הניכר משינוי כל כך קל ופשוט! אנחנו אישית ממליצים. ואתם? עוד לא השתכנעתם? כנסו לגלריית המוצרים שלנו בכדי להחליט סופית אם להזמין אותנו להתקין אצלכם את העיצוב החדש! מקווים לראותכם בקרוב.
צוות ההתקנות שלנו עומד לרשותכם בפריסה ארצית אז צרו קשר בהקדם בכדי לתאם הגעה במספר 054-5534876 ובנוסף כנסו לקטלוג שלנו להתרשמות קלה בלינק הבא.