ציפוי מגנט לדלת

ציפוי מגנטי לדלת כניסה ודלתות פנים

קיימות מגוון אפשרויות לחידוש הדלתות במשרדינו או בביתנו. הצטרפו אלינו לקריאה זריזה של מספר דקות בהן ננסה למקד את אפשרויות העיצוב של דלתות הבית ודלתות בכלל. 

עיצוב דלתות

אם יש לב לביתנו, הרי שהוא קיים בסלון הבית. אנחנו בדרך כלל נשאף כי הסלון יקנה לנו תחושה של רוגע שאנחנו כל כך צריכים בסוף יום עבודה או לימודים. הסלון מאופיין באופנים שונים ומגוונים ובכל בית ניתן להיתקל בסגנונות עיצוב שונים ולעיתים משונים.
לעיתים, קיימים מצבים בהם דלתות הבית נפתחות אל תוך הסלון ולמעשה מקנות איזושהי תחושה שאולי לא תהיה הכי נוחה לנו בעת שאנו שוהים בסלון הבית. אז לשפץ את הבית, להסיר דלתות וקירות יכול להיות יקר לנו מדי כרגע מכיוון שהתקציב דוחק. אך אין זה אומר שאנחנו צריכים להתייאש ולהשלים עם דלת אשר אולי לא הכי נעימה לנו למראית העין בשל מיקום מאתגר של הצבתה. נסו לדמיין מצב בו הסלון שלכם בצבעים של חום, בורדו וירוק אדמה (כל אחד ובחירותיו) אך קיימת דלת אשר נפתחת בצידי או באמצע הסלון ויסלח לנו בורא הדלתות, אבל היא לבנה ומכוערת. במקרה כזה, בקלות ניתן לשנות את המצב.
כל שעליכם לעשות זה להיכנס לחלק באתר אשר מציג את המגוון שלנו לעיצובי דלתות והצוות המיומן שלנו יגיע להתקין אצלכם ציפוי מגנט לדלת.

האם ניתן להתקין לבד?

אין צורך! אנחנו עובדים בפריסה ארצית מלאה ונתאים את הגעת ההתקנה לטובת סדר היום ולוח הזמנים של הלקוח.

מה העלויות לחיפוי מגנט לדלת?

תמיד עדיף להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר. מורכבות העבודה משתנה מפרויקט לפרויקט ומבית למשרד . האם ההתקנה הרצויה היינה על גבי דלת קטנה או גדולה? האם מדובר בדלת דו כנפית? האם הגענו לעבודה אשר משלבת חיפוי דלת כניסה ודלתות פנים כגון: חדרי שינה אמבטיה ושירותים? הרימו אלינו טלפון ואנו מבטיחים שלא יישארו לכם שאלות.
ניתן לחסוך לא מעט כסף בעזרת התקנה של חיפוי מגנטי. קשה להעריך בדיוק עד כמה ניתן לחסוך מכיוון שהתחום של דלתות רחב וקיימות אופציות שונות ומגוונות עבור מיגון ועיצוב, אך בהחלט ניתן לחסוך עלויות של מעל אלף שקלים.
אז אל תתפשרו על פחות מאשר מקצוענות מושלמת! הגימורים והחיתוכים שאנחנו נבצע יהיו על הפן הטוב ביותר והמקצועי ביותר שניתן לספק.
ציפוי מגנט לדלת התקנה פשוטה ואתם התחדשתם במראה חדש ומלהיב שיגרום לחברים שלכם לדפוק כל היום על הדלת שלכם ! אנחנו צוחקים כמובן, אך בהחלט יהיה נעים הרבה יותר להגיע אליכם. וזו הבטחה שלנו.
קדימה, עברו לחלק באתרנו אשר פורש את שלל עיצובינו והצעותינו לציפוי מגנט לדלת, בחרו את העיצובים האהובים עליכם ואנחנו כבר נעשה את השאר.
מאחלים לכם המשך שיטוט מהנה באתרנו.
בהצלחה !

לצפייה בקטלוג החברה לחצו על הלינק

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876