ציפוי מגנט למקרר

חיפוי מגנטי למקררים

בכל בית יש מקרר בו אנו משתמשים לשמור את מצרכי המזון הדורשים קירור. ישנם מקררים בגדלים שונים, צבעים שונים ועיצובים שונים, אך בסופו של דבר יצרני המקררים מייצרים מספר דגמים מוגבל מתוך שיקולים מסחריים ולכן הם אינם מציעים היצע גדול של צבעים וסגנונות ולא תמיד ניתן למצוא את המקרר אשר מתאים בצורה המושלמת לקו העיצובי שלכם. מסיבה זו אנו מציעים לכם להשתמש בציפוי מגנטי למקרר. חיפוי מגנט למקרר מאפשר לכם להעניק למקרר הקיום עיצוב שונה ומראה מחודש.

ציפוי מגנט מעוצב למקרר – מתי נשתמש

 

למעשה ישנן שתי סיבות בגינן תרצו להשתמש בציפוי מגנטי למקרר. הסיבה הראשונה היא במקרים של בלאי הפוגע במראה המקרר. מקרר איכותי יכול להחזיק מעמד שנים רבות ולהמשיך לבצע את עבודת הקירור וההקפאה. אך בעוד המקרר ממשיך לתפקד מבחינה טכנית במשך שנים רבות, לאחר כמה שנים הבלאי נותן את אותותיו וצצים כל מיני פגמים אסתטיים במקרר. אם המקרר מבצע את עבודתו וגם עונה על כל הצרכים שלכם אין סיבה אמתית להשקיע במקרר חדש, דבר שעולה כמה אלפי שקלים. אבל מצד שני גם לא תרצו מקרר עם כתמים של חלודה או קילופי צבע כי זה פוגע בכל המראה של המטבח. במקרים כאלו ניתן להשתמש בציפוי מגנט למקרר סמסונג (או מקרר של יצרן אחר) ולחדש את מראה המקרר. חיפוי מגנט למקרר הוא בדיוק כמו המגנטים הקטנים שיש לכם בבית עם מספרי טלפון של נותני שירותים שונים, הוא רק יותר גדול, מעוצב בהתאם ומכסה את כל דלת המקרר. כך תוכלו ליהנות ממקרר תקין ובעל מראה חדש. הסיבה השנייה בגינה נרצה להשתמש בציפוי מגנט מעוצב למקרר היא על מנת לשנות את המראה העיצובי של המקרר. אם נוכחתם לגלות שצבעו הסטנדרטי של המקרר שברשותכם אינו תואם לקו העיצובי של המטבח, תוכלו לשנות לו את העיצוב בעזרת ציפוי מגנט למקרר סמסונג.

חשוב לציין שהציפוי המגנטי אינו מפריע בשום צורה שהיא לפעולת המקרר, הוא רק חיפוי חיצוני התורם לו מבחינה אסתטית. ציפוי מגנט מעוצב למקרר הוא מוצר איכותי בעל עמידות מפני שריטות ופגעי מזג האוויר, ניתן להשתמש בו במטבח ללא חשש. התקנתו פשוטה מאוד; המתקין מגיע אל בית הלקוח שם הוא מבצע חיתוך מדויק על פי המידות הדרושות ובסיום העבודה אתם נהנים ממקרר בעל מראה מחודש.

ציפוי מגנטי – לא רק למקררים

אותו הרעיון שעומד מאחורי ציפוי מגנט למקרר סמסונג יכול גם להתאים לחיפוי של דלתות כניסה של בית ואפילו דלתות ממד. בדיוק כפי שציפי מגנטי למקרר מסייע להסתיר פגמים אסתטיים ולהעניק מראה עיצובי חדש, כך הוא יכול לעשות את העבודה לדלת הכניסה של הבית ולדלת הממד. ציפוי מגנטי הוא רעיון חדש יחסית ובזכות התוצאות היפות, קלות ההתקנה והמחיר הזול, רבים מגלים בו עניין, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 054-5534876 שרון המנעולן.

לקטלוג החברה כנסו 2018קטלוג פנקידור ציפוי דלתות מתחיל בעמוד 34 בתחתית הקטלוג ולפרטים נוספים אודות החברה ניתן להיכנס לקישור הבא ציפוי דלתות רב בריח ועוד.