ציפוי פלדלת

ציפוי מגנטי לדלתות פלדלת

ציפוי פלדלת לא חייב להיראות כמו ציפוי שקיים על דלתך עוד משנות השמונים! בדיוק בשביל כך כתבנו את המילים הבאות ואתם מוזמנים לעיין או לקרוא בתקווה להוות לכם לעזר

עלות מגנט לפלדלת

דלת הפלדלת הישנה כמובן תמיד ניתנת להחלפה, אך מדובר בתקציב לא מבוטל אשר חייב להיות מיועד לשם כך ולעיתים אנשים פשוט נמנעים מלהכניס את ראשם לפרויקטים מסוג זה מכיוון שדלת הפלדלת מרגישה להם זניחה בכל הקשור לעיצוב הבית. במקום להיכנס לפרויקטים יקרים אשר לא תמיד באפשרותנו לעמוד בהם, ניתן לבצע שינויים אחרים בכל הקשור לפלדלת בביתנו ופרויקטים אלו יעלו לנו פחות כסף באופן משמעותי.

דוגמאות מגנט לדלת פלדלת

אחת הדרכים להפיח חיות בדלת הפלדלת היא בעזרת מגנט אשר מיועד להיצמד באופן פשוט שלא יוצר נזקים בהתקנתו או הסרתו בבוא העת. המגנט מגיע בשלל דגימות ודוגמאות עיצוביות ואתם תדאגו לבחור את הדוגמה שתורגש לכם מתאימה לעיצוב הכולל של הבית. השיפור יורגש מיד ואתם תרגישו בשינוי החל בביתכם.
הפונקציה של הדלת היא להיפתח. לא חייבים להיות גאונים בכדי לדעת זאת.
אך מעבר לכך שהיא נפתחת ונסגרת כל היום, היא צריכה להיחשב כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ומסגנונכם האישי. על ידי הוספת הטאץ' האישי הזה, אתם מעניקים אווירה אחרת מאשר דלת חומה ועתיקה שבדרך כלל כבר בלויה.
הפגמים הללו והקילופים המוכרים לכולנו על ציפויי הדלתות עשויים להיפתר בקלות ובעשר דקות של התקנה מאיתנו ומאה אחוז סיפוק מצידכם. אנו מציעים שלל גוונים ועיצובים בכדי ליצור התאמה מלאה בין ציפוי הפלדלת הנבחר לבין יתר העיצוב בביתכם. החלפת הדלת באחת אחרת היא אכן אפשרות, למקרה שתהיתם. אך זו אפשרות לא זולה וציפוי פלדלת ממוגנט יכול להוות הפתרון המושלם עבורכם.

פתרון אופציונלי ציפוי פלדלת

כיום קיימים בשוק כמה פתרונות אופציונליים. קיימות חברות שמציעות הדבקות וטפטים אך לא לשם כך התכנסנו, אלא בכדי לדבר ולדון בציפוי פלדלת מגנטי אשר בשונה מפתרונות אחרים, לא משאיר סימנים ולא גורם נזקים בעת הסרתו. אקט ההסרה היינו פשוט עד מאוד ולא מצריך מכם עשייה מרובה. במידה ובכל זאת תסתבכו ותרגישו כי אתם זקוקים לעזרה, הצוות המקצועי והמיומן שלנו תמיד יעמוד לשרותכם.
באפשרותכם לצפות את הדלת מצדה האחד או משני צידיה, הכול תלוי בכם.
למעשה, ציפוי הדלת בשני צדדיה גורמת לאפקט מרהיב יותר לדעתם של חלק מלקוחותינו.
הקליקו על הגלריה שלנו להתאמת העיצוב המושלם עבורכם ואנחנו בטוחים שלא תצטערו. הבחירה עליכם וההתקנה עלינו.
אז כל שנשאר לכם לעשות הוא לבחור דוגמת עיצוב, לתאם איתנו תאריך וזמן הגעה שנוחים לכם ואנחנו נגיע לחולל אצלכם בבית מהפך שלא יהפוך לכם גם את חשבון הבנק.
צרו קשר עוד היום בטלפון 054-5534876
בהצלחה, אנו סמוכים כי תיהנו מהעיצוב החדש שלכם

לקטלוג החברה לחצו על הלינק