קידום מאמרים מנעולן

קידום מאמר בגוגל מנעולן

 

הקדמה:

אחד הדברים החשובים ביותר באתר שלכם זה לכתוב מאמרים איכותיים, שאני מתכוון למאמר איכותי אני מתכוון למאמר שבאמת נותן חוויה טובה לגולש שלכם, לא מעט זמן מצאתי את עצמי כותב מאמרים לאתר שלי בכל מיני בלוגים ברשת שלא מעניינים אף אחד ובצדק רב, הדבר היחידי שהיה מעניין אותי בכתיבה זה לפרסם את האתר שלי מנעולן ולראות מה זה יעשה לקידום האתר, שורה תחתונה מאמר לא איכותי לא מכניס אנשים ולא מעניין אנשים ולכן אין לו "משקל" לקידום חוץ מעוד איזה אינדוקס בגוגל ללא שום משמעות, במאמר זה אני רוצה לתת לכם נקודת חשיבה שונה ממה שהכרתם עד היום, בוא ננסה לצאת לכיון אחר וללכת נגד התנועה, כולם אומרים X אני אומר לכם Y למה אני מתכוון? תראו בהמשך, מיותר לציין שאני נותן טיפים מחוויה אישית שלי ואני לא מקדם מקצועי אבל אם זה עובד אצלי אולי יעבוד גם אצלכם, תהנו.

פרסום מאמר בבלוגים כדאי או לא?

מניסיון אישי ברור שזה נותן מעט קידום לאתר אבל השאלה האם זה מספיק חזק וכמה זה חזק? ברור שטוב לקדם את עצמך בבלוגים אבל אחרים אומרים שלא ואני ייתן לכם דוגמא למה לא: פעם הייתי באיזה אתר פורום כזה ואמרו למה אתה מתפזר בבלוגים אתה מפסיד כניסות לאתר שלך, מאמר איכותי=כניסות לאתר, שאני חושב על זה אני למעשה תורם קידום מהכתיבה שלי לאתר של הבלוג וקצת לקישור שאני נותן במאמר, אילו המאמר היה באתר שלי אני מרוויח את הכניסות לאתר שלי ולא לאתר אחר וגם את הקישור על זה חשבתם? תארו לכם אם כתבתי בשנה 50 מאמרים איכותיים שמכניסים אנשים לאתר הבלוג אני למעשה מקדם את אתר הבלוג ולא את האתר שלי ואם כל ה-50 מאמרים היו באתר שלי היה לי אחלה חגיגה של קידום, כמו שרשמתי קודם מאמר איכותי=כניסות לאתר.

תוכן מאמר:

מאוד חשוב שאתם כותבים תוכן למאמר תנסו להפסיק להיות כאלה מחושבים במילות מפתח ולבדוק בתוכנות מה בסדר ומה לא בסדר, תאמינו לי אם כתבתם מאמר שבאמת רוצה לעזור לאנשים אין סיבה שאנשים לא יאהבו את המאמר, מאמר איכותי לאתר מכניס אנשים שנשארים בדף דקה ועוד 10 וזה הכי חשוב, לקוח מרוצה נשאר ורעב לעוד, זוכרים שאמרתי לכם לצאת מכל החוקים שמספרים לכם זה בדיוק הכוונה, תנו לגולש חוויה שאתם לא מוכרים לו פה מילות מפתח חוזרות ומעצבנות שבאמת זה תורם למה שהוא מעוניין ומחפש ואני ייתן לכם דוגמא: פעם נכנסתי לאתר של מנעולן והיה לו מאמר ממש יפה איך לקדם אתר מנעולן בגוגל וממש זה תרם לי המון אבל בגדול זה תרם יותר לאתר מנעולן מתחרה שלי למה? כי הייתי באתר שלו 30 דקות, גוגל בודק בדיוק כמה זמן גולש באתר ובכל דף, היום האתר שלו בין הראשונים בגוגל למה? כי המאמר שלו באמת תורם לאחרים ואנשים ממש אוהבים מאמרים טובים, בגדול תנסו באמת לתרום בכתיבה ולא לרדוף אחרי קידום מילות מפתח, תרשמו כותרת H1 חשובה למאמר שזה הכי חשוב במילות מפתח, תרשמו כותרת H2 שזה כותרת משנית, את התוכן עצמו תעשו ממש אבל ממש פריסטייל ותנו לזה צ'אנס, תאמינו לי זה הכי עובד ומקסימום ראיתם שזה לא עובד ואתם רוצים לשנות תמיד אפשר למחוק.

קידום חיצוני למאמר שלכם:

יש לכם פייסבוק? יש לכם גוגל פלוס? יש לכם טוויטר? יש לכם ערוץ youtube? זה המקום לפרסם את המאמר שלכם, גוגל רוצה לראות שאתם נותנים קישורים למאמר שלכם תנצלו את הרשת החברתית לקידום המאמר שלכם, תוכן איכותי נותן כניסות וזה חשוב למאמר שלכם, אגב גוגל מאוד אוהב לקדם את יוטיוב כי הוא שלו לכן תעשו סרטון עם קישור למאמר באתר שלכם זה מחזק אותו.

מה מותר ומה אסור:

גוגל רוצה לראות שהמאמר שלכם לא ספאם והוא באמת תורם לציבור, 2 קישורים גג להוציא ממאמר ולא יותר אחרת גוגל רואה בזה פרסומת ספאם ולא משהו באמת איכותי, מצד אחד ניתן לפרסם וזה כל העניין אבל בטעם טוב לא בהגזמה.

אז מה היה לנו:

א. כתיבת מאמר באתר שלכם ולא באתר חיצוני.                                                  

ב. תוכן איכותי בלי לרדוף אחרי מילות מפתח ולתת חוויה טובה לגולש.                      

ג. פרסום המאמר ברשתות חברתיות כגון: פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס, יוטיוב ועוד.

הערות נוספות:

תלמדו כיצד לרשום מאמר בדרך נכונה, תחפשו מדריך בגוגל יש הרבה, תכתבו בדרך של כייף ולא רק קידום וקידום, תאמינו לי זה סתם ללכת סחרור סביב עצמך, כולם אומרים שיש חוקים לכתיבה אני אומר אחרת, עובדה עם הגעתם עד לפה סימן שהיה לכם מהנה, לא מכרתי לכם  שירות מנעולן אני רק מספק לכם טיפים קידום מאמר מנעולן בגוגל ולא יותר, מיותר לציין אני לא מקדם אתרים מקצועי אבל בהחלט לי אישית זה עוזר.

אהבתם? נהנתם? תנסו מה כבר יכול להיות תמיד אפשר למחוק? הכל חוקי פה ולא קידום שלא בדרך נכונה, תנו תגובות לפוסט שלי זה יעשה רק טוב (-:

מאמר זה נכתב ע"י שרון אהרון אין לשכפל או להעתיק אותו.

4 תגובות בנושא “קידום מאמרים מנעולן

סגור לתגובות.