שכחתי את המפתחות באוטו

שכחתי את המפתחות ברכב מה עושים

לא פעם אנשים שוכחים את צרור המפתחות ברכב, לרוב משאירים אותו על מושב הנהג או בתוך תא מטען, יצאתם למספר שניות מהרכב לשוחח עם שכן או חבר או סתם הייתם עסוקים בדבר אחר ותוך מספר שניות שחזרתם לפתוח את דלת הנהג מצאתם אותה נעולה, לרגע אתם בהלם ושואלים את עצמכם "רגע מה קורה פה לא נעלתי את הרכב" נכון אתם צודקים, רבים אינם יודעים כי לרכב קיים מנגנון הגנה ברכב, אם שכחתם לנעול את הרכב הוא ננעל מעצמו, כך למעשה אתם נעולים בחוץ.

מה עושים במקרה כאשר שכחתם את המפתחות באוטו? פשוט מאוד אתם מזמינים מנעולן פורץ רכבים מורשה שיעשה את העבודה עבורכם, מדובר בפריצה קלה ללא נזק לדלת או למנעול ועלות הפריצה יחסית זולה ומהירה.

למה בכלל זה קורה? ברכבים יחסית חדשים יש מערכת אזעקה ברכב, מוח המערכת משדר אות לנעילה מרכזית על מצב חירום לסגור את הדלתות וכך נעשה, כל יצרן מתכנת את המוצר שלו תוך כמה זמן המוח משדר אות לנעילה מרכזית.

האם ניתן לשנות את הנעילה? בהחלט כן, גשו למרכז התקנות הקרוב לביתכם ובקשו לשנות או לבטל את הפעולה, מדובר בתהליך קטן וזול.

האם כדאי לבטל את הנעילה? שאלו את עצמכם, לכל דבר יש חסרון ויתרון, אם שכחתם לנעול את הרכב הוא לא מוגן כלל, ניתן לפתוח את הדלת ולגנוב את הרכב בקלות רבה, אם הרכב היה נעול סבירות גבוה שזה לא היה קורה.

האם אתם יכולים לאלתר משהו לבד? לצערי לא, פריצת רכב מצריכה כלים מקצועיים, ידע וניסיון עשיר בתחום מנעולנות רכב, גרימת נזק לחלון והמנגנון או לפתח המנעול עולה בהרבה מפריצה ע"י פורץ מכוניות מקצועי, תנו לאיש מקצוע לעשות את עבודתו נאמנה במהירות ביעילות.

האם לשבור את החלון? בהחלט לא, כאשר פורצים רכב לא גורמים נזק לחלון ובהחלט לא שוברים אותו, יש כלים מיוחדים לפריצת רכבים ואינם גורמים נזק כלל לשום חלק ברכב.

האם פורץ רכבים יכול לעזור לי בשבת או אמצע הלילה? בוודאי, אין שעה מוגדרת בהם לקוחות זקוקים לעזרה מקצועית, ישנם לא מעט מנעולנים שמספקים שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע.

לפרטים נוספים צרו קשר 24 שעות

054-5534876