שכפול שלט לשער חשמלי

שרותי שכפול שלטים לשערים חשמליים

זקוקים לשלט נוסף לשער חשמלי? ברשותכם רכב נוסף וקבלתם רק שלט בודד מוועד הבניין? השלט אינו מגיב ללחיצות? זקוקים לשכפול שלט לשער חשמלי? הגעתם למקום הנכון, שרון המנעולן מספק שרותי שכפול שלט לשער חשמלי בפריסה ארצית, שרות תוך 20 דקות עד בית הלקוח, מנעולן מוסמך ע"י הרשויות מע"מ ומס הכנסה מאושר ע"י משטרת ישראל, מחירים מיוחדים לחברות וארגונים הזקוקים לכמות שלטים לעובדי החברה, התקשרו עוד היום וקבלו הצעה חסרת תקדים, כמו כן חברתנו מספקת שירות שכפול מפתחות לרכב.

צלצלו עכשיו!

054-5534876

כיצד משכפלים שלט לשער חשמלי:

שלט לשער חשמלי עובד למעשה ע"י העברת תדרים פתיחה וסגירה לכן קיימים 2 לחצנים, במהלך השכפול אנו מקודדים את השלט החדש בהעברת תדר זהה לשלט המקורי, כך למעשה אנו עושים פעולה בלחיצה על הכפתורים ומקודדים את השלט החדש בדיוק כמו הישן, נכון להיום קיימות מס' חברות של שערים חשמליים לכן קיימים מס' רב של סוגי שלטים, חברתנו תדאג לזהות את השלט שברשותכם ולהביא אימנו שלט תואם לשכפול.

כיצד ניתן להזמין את השרות שלנו שכפול שלט לשער חשמלי:

פשוט מאוד, מתקשרים למספר 054-5534876 ותזמינו שירות עד בית הלקוח, יש להעביר לנו תמונה של השלט שברשותכם דרך הודעה על מנת שנזהה את השלט שברשותכם כך נדע איזה סוג שער חשמלי בשימוש החניון בבניין או במשרדים שלכם.

צלצלו עכשיו!

054-5534876