תיקון דלתות

תיקון דלתות חוץ ודלתות פנים

תיקון דלתות רב-בריח

דלתות רב בריח הן דלתות בעלות מנגנון נעילה רב בריחי המספקות הגנה רבה לבית. דלתות אלו נחשבות לאיכותיות מאוד אך בהחלט יכולים להיות מקרים של תקלות. במקרה של תקלה אל דאגה, ישנם מומחים לתיקון דלתות רב-בריח וישנם גם חלקי חילוף במידת הצורך. הבעיות יכולות להיות שונות, החל מבעיות בצילינדר ועד צירי הדלת. בדרך כלל הבעיות נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי, אך לפעמים ישנו נזק מניסיונות פריצה. בכל מקרה אם אתם נזקקים לתיקון דלתות מסוג זה, חפשו אחר איש מקצוע המתמחה בתיקון דלתות רב-בריח ויודע כיצד לפתור בעיות מבלי לגרום נזק.

תיקון דלתות פנדור

דלתות פנדור הן דלתות נפוצות מאוד בישראל, בבתים רבים תמצאו אותם ובאופן טבעי לפעמים אנשים נזקקים לשירות של תיקון דלתות פנדור או תחזוקה. אמנם לא כל בעיה דורשת טיפול מיידי, אך אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי של תיקון דלתות 24 שעות ביממה, דבר המסייע לכם במקרה שאינכם יכולים לנעול או לפתוח את הדלת. מקיצור דלתות ועד פריצת דלתות, אצלנו תוכלו לקבל את כל שירותי התחזוקה ותיקון דלתות פנדור.

תיקון דלתות חוסם

בתים רבים בישראל מתקינים דלתות חוסם. אלו הן דלתות פלדה איכותיות ומעוצבות המגיעות במבחר עיצובים. לפעמים ישנו צורך בתחזוקה או תיקון דלתות חוסם. במקרים אלו, לא משנה מהי בדיוק הבעיה, חשוב לעבוד אך ורק עם מי שמתמחה בתיקון דלתות חוסם ולא עם חובבנים. עבודה חובבנית של תיקון דלתות חוסם עלולה לגרום לפגמים אסתטיים ובעיות בתפעול הדלת ופשוט חבל. מגיע לכם הטוב ביותר.

תיקון דלתות ממ"ד

בעקבות המציאות הביטחונית אנו נדרשים להחזיק ממ"ד בבית. ישנם תקנים מיוחדים הקבועים בחוק לגבי הממ"ד ולגבי דלת הממ"ד. זהו חדר שאמור לספק לנו הגנה במצבי מלחמה ולכן אין מקום לזלזול או חובבנות. כאשר אתם נזקקים לשירות של תיקון דלתות ממ"ד אינכם יכולים לפנות לכל אחד, ישנן תקנות מיוחדות הקשורות לממ"ד וחייבים לעשות זאת על ידי מי שהוסמך לכל.
מתיקון דלתות חוסם ועד תיקון דלתות ממ"ד ורב בריח, אצל שרון המנעולן תוכלו לקבל את כל השירותים ברמה המקצועית הטובה ביותר. התקשרו עכשיו ותיהנו משירות טוב במחירים הוגנים.

לפרטים נוספים צרו קשר
054-5534876