תיקון מנעול לרכב

תיקון והחלפת מנעולים לרכב

נתקלתם בבעיה במנעול הרכב שלכם? המפתח מסתובב חופשי במנעול? לפעמים פותח את הדלת ולפעמים לא? מפתח מסתובב קשה בפתח הצילינדר בדלת הרכב? כנראה יש בעיה במנעול הרכב ויש לתקנו או להחליפו בחדש, שרון המנעולן מספק שירותי תיקון והחלפת מנעולים לרכב לכל סוגי הרכבים הפרטיים, רכבים מסחריים וכמו כן למשאיות קלות וכבדות, את השירות שלנו ניתן לקבל בפריסה ארצית בתאום מראש של 20 דקות, שירות יעיל ומהיר לחברות וארגונים, מנעולן רכב מורשה ע"י הרשויות מע"מ ומס הכנסה באישור משטרת ישראל.

צלצלו עכשיו!

054-5534876

בעיות נפוצות במנעול רכב:

מפתח מסתובב חופשי והמנעול אינו מגיב, במצב זה אתם מסובבים ומסובבים ושום דבר לא קורה, הדלת לא נפתחת והמנעול אינו מגיב לפתיחה, בעיה נוספת המנעול נותן חצי סיבוב ונעצר, כנראה שקיים פין עקום בתוך תוף הצילינדר, מפתח נכנס עד חצי הצילינדר ונתקע, כפי שניתן לראות יש אין סוף בעיות במנעול רכב אך לכולם קיים פתרון להמשך תפקוד רהוי.

כיצד מתבצע התיקון למנעול רכב:

אתם מתקשרים למוקד שלנו ומעבירים לנו פרטים מלאים על הרכב שברשותכם כגון: סוג הרכב, דגם ושנה, לדוגמה: פולקסווגן פאסאט מודל 2009 ואנו נדאג להביא עמנו את הרכיבים להחלפה, התיקון נעשה בשטח בו אתם נמצאים כגון: בעבודה, בית, אולם אירועים, מועדון, או אפילו חניון בתל אביב.

מנעול לרכב חדש או משומש:

ידוע לנו שאם אנו נזמין עבורכם מנעולים חדשים לרכב מהחברה עלות המנעול תהיה יקרה בהרבה עבורכם ממנעול רכב משומש, לכן קיימת עבורכם אפשרות בחירה אם לרכוש חדש או משומש, יתרון לחדש תקבלו אחריות יצרן ומוצר חדש מהשקית, החיסרון הוא במחיר ובזמינות, לא תמיד יש לחברות בישראל את המוצר במלאי ואם יש צורך בהזמנה אישית יש להמתין זמן ממשוך עד לקבלת המוצר בחו"ל, המחיר כמובן גבוה בגלל היצרן, יתרון למשומש הוא הזמינות והמחיר, החיסרון הוא שהמוצר היה בעבר בשימוש אך עדיין מדובר במוצר תקין לחלוטין, אנו כמובן נדאג לבחור עבורכם מוצר תקין ואיכותי משמע מנעול רכב משופץ.

אזורי שירות תיקון והחלפת מנעולים לרכב:

תל-אביב יפו, רמת גן, בני ברק, חולון, בת ים, ראשון לציון, אזור, רמלה, לוד, רחובות, נס-ציונה, קריית עקרון, יבנה, גדרה, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, כפר סבא, הרצליה ועוד.

צלצלו וקבלו הצעת מחיר בחינם, יחס אישי מובטח לכל קהל לקוחותינו בהתחייבות, בנוסף חברתנו מספקת שירות תיקון סוויץ לרכב אם הבעיה במתג הנעה ברכבכם.

צלצלו עכשיו!

054-5534876

החלפת מנעול לרכב | תיקון מנעול תא מטען | תיקון מנעולים לרכב | החלפת מנעולים לרכב | תיקון מנעול לרכב

תיקון מנעול לרכב מסוג פולקסווגן גולף ג'טה

תיקון מנעול לרכב מסוג פולקסווגן גולף

שירות תיקון מנעול דלת לרכב מסוג מאזדה 6

סרטון הסברה צורת מבנה תוף הצילינדר של מנעול רכב