מנעולן מורשה

שירותי מנעולנות מורשה 

מהו מנעולן מורשה וכיצד תזהו זאת:

אנשים רבים זקוקים לשירותי מנעולנות מידי יום מסיבות רבות ומשונות כגון: אבדו המפתחות לדירה, מפתחות הרכב נעולים בתוך הרכב, מפתח שבור במנעול, דלת שלא ננעלת, ניתוק קודן לרכב, לקוחות שמעוניינים להחליף צילינדר, לקוחות שמעוניינים להתקין מנעול כספת ועוד סיבות רבות ומשונות להזמין שירותי מנעולנות מתקדמים לבית ולרכב, האם לרגע עצרתם וחשבתם איזה בעל מקצוע אתם מזמינים? מורשה? לא מורשה? האם חשבתם לרגע עד כמה זה חשוב?

אני יכול להגיד שאם תעשו בדיקה ותבקשו מאותו מנעולן שהוזמן לדירתכם לראות תעודת עוסק מרשויות מע״מ ומס הכנסה ב-80 אחוז אינם מנעולנים מורשים, מקרה כזה יכול לגרום לכם בעיות בעתיד מסיבות רבות, בהמשך אני מסביר בדיוק למה.

למה חשוב להזמין מנעולן מורשה?

אם הזמנתם שירותי ניתוק קודן לרכב או כל עבודה אחרת כגון: החלפת צילינדר , רצוי שתקבלו קבלה בגין העבודה, אם עשיתם החלפת צילינדר ומחר יפרצו לכם לדירה ויגנבו רכוש יקר ערך וחברת הביטוח תגיד לכם שכנראה הצילינדר שלכם היה לקוי ואין כיסוי לגנבה מה תעשו? ניתן להציג להם קבלה בגין החלפת צילינדר חדש שהותקן ע״י מנעולן מורשה, דבר אשר בהחלט יעמיד אתכם בדרך שונה ובעמדה שונה מול חברת הביטוח, תארו לכם אילו לא היה לכם קבלה בגין החלפת צילינדר מה הייתם עושים? כל היקר לכם נגנב לשב ללא שום החזר מטעם חברת הביטוח, ידוע לכולנו שלקוח פשוט כמוני כמוך לא היה רוצה להתמודד מול עו״ד כריש של חברת הביטוח, כפי שניתן לראות אני נותן לכם פה דוגמה ממש קטנה עד כמה זה חשוב לקבל קבלה ע״פ חוק במדינת ישראל בגין כל קבלת כסף עבור עבודה בבית לקוח, דברים אלו יכולים לעזור לכם בבעיות שאולי יבואו לכם בעתיד וחשוב מאוד לדאוג לדברים אלו.

כיצד תזהו מנעולן מורשה?

פשוט מאוד, לאחר סיום עבודתו יוצא המנעולן פנקס קבלות ויבקש פרטים כגון: שם פרטי ומשפחה, כתובת, טלפון, וירשום את פרטי העבודה ואופן התשלום; כגון: מזומן, שק, אשראי, כל הפרטים הללו חייבים להיות רשומים בקבלה מסודרת ע״פ חוק, מיותר לציין אם הוחלף חלק או רכשתם מוצר מסוים יספק לכם המנעולן תעודת אחריות מסודרת לשנה,  יתנהג בנימוס, ידאג לעבודה עתידית כגון: אם אתם זקוקים לעזרה בעתיד אני תמיד זמין לרשותכם, ידאג ללקוח מרוצה להמשך עבודה ובקשה להמלצות לחברים, מכרים, משפחה וקולגות נוספות, ייתן כרטיס ביקור או מגנט, כך למעשה אנו נזהה איש מקצוע איכותי מהשורה הראשונה שעובד ע״פ החוקים במדינת ישראל, ובנוסף עובד אם אישורים מהרשויות, איש מקצוע נחמד שמוכן לספק שירות הולם והוגן כלפי לקוחותיו

כיצד תזהו מנעולן שאינו מורשה?

מבקש כסף מזומן בלבד ואינו מסכים לקבל אופן תשלום אחר כגון: שקים או אשראי, מספק לכם תירוצים שאין באפשרותו לקבל תשלום בדרך אחרת, אינו מספק קבלה בגין עבודתו ע״פ חוק הרשויות בטענה שתקבלו קבלה בדואר, גרוע מכך מספק קבלה מזויפת ללא מספר עוסק שקיבל ממע״מ, תמיד ממהר, לחוץ, מפחד כאשר אתם מעוניינים לצלם את המתרחש ולא מסכים למצלמות, בודק היטב שאין מצלמות מסביב, אינו מספק תעודת אחריות, ישנם דרכים רבות לזהות מנעולן חאפר ונתתי לכם מספר דרכים כיצד תזהו זאת.

באתר זה תמצאו מנעולן מורשה בסביבה הקרובה אליכם:

תל אביב-יפו, רמת-גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, רחובות, נס ציונה, יבנה, גדרה, באר יעקב, אור יהודה, בית דגן, רמלה, לוד, אזור, ראשון לציון, בת ים, חולון, קריית עקרון, בני עייש, יהוד, סביון, מושב מצליח ועוד.

לסיכום:

דאגו שאתם מזמינים מנעולן מורשה, אחד שעובד ע״פ חוקים במדינת ישראל, אחד שדואג ונותן קבלה מסודרת אם פרוט מדויק על עבודתו, בנוסף אם רכשתם חלק מסוים בקשו אחריות, אם אתם מזהים מנעולן חאפר דאגו לבטל את העבודה במידי עד שאותו איש מקצוע ידאג להראות לכם אישורים וקבלות, אל תסכימו לשלם על ביטול בשום אופן, אם יש בעיה תזמינו משטרה וצלמו בנייד את המתרחש, ע״פ חוק חובתו של כל בעל מקצוע לתת קבלה עבור כל סכום שקיבל בגין עבודה, כל מנעולן חאפר יברח כמו מאש במצב כזה ומפחד מרשויות המס, אל תסכימו לעבודה לא חוקית, עבודה לא חוקית לא רק שהיא פוגעת במדינה היא קודם פוגעת בכם, הלקוחות.

צלצלו עכשיו
054-5534876

 

מנעולן מורשה בתל אביב | מנעולן מורשה ברמת גן