ניתוק קודן לרכב מחיר

כיצד מתמחרים ניתוק קודן לרכב

 

מקצועיות הטכנאי

ברור לנו שכולנו רוצים טכנאי מקצועי שיעשה את העבודה בפרק זמן קצר ללא תקלות ובעיות בשטח, שימצא את הנקודה בה הוא אמור לטפל ולסיים איתנו מהר ככל שניתן, האם באמת בשטח הדבר קורה לכאורה? טכנאי מקצועי ידע מה לעשות ולגעת במה שצריך וטפל בניתוק, טכנאי מתחיל בניתוק קודן מתקדם יאבד בשטח תרתי משמע.

ניסיון הטכנאי בשטח

האם מדובר בטכנאי שכרגע סיים קורס בתחום הקודניות לרכב ומוכן לקחת כל עבודה בכל מחיר או טכנאי מנוסה בתחום מעל 10 שנים שיודע מה ואיך לטפל ברכב בקלות, טכנאי עם ניסיון יודע כבר בשיחת טלפון אם מדובר ברכב בעייתי שקיים בו כספת או 3 ניתוקים, טכנאי מתחיל לא ידע לתת לכם תשובות מדוייקות בטלפון מעבר לתמחור זול שבסיומו יתברר כמחיר יקר.

הערכה עצמית של הטכנאי

כמו כל עצמאי יש טכנאי שמעריך את הניסיון שלו לאורך שנים בו הוא עוסק בתחום הקודניות לרכב ורכש ניסיון רב במקומות עבודה רבים בהן הוא עבד ולמד לאורך השנים על כן ידרוש בגין עבודתו וניסיונו, טכנאי מתחיל ידרוש פחות על עבודתו, חוסר ניסיונו בשטח וחוסר הידע שלו שעדיין לא רכש ולמד ילמד לאורך השנים הבאות.
תחרות בתחום הקודנים לרכב- כולם רוצים פרנסה, תחרות יש ולא חסר השאלה היא באיזה מחיר תרכשו לטפל בבעיה, ישנם טכנאים שמפרסמים מחירים זולים ברשת האינטרנט האם באמת תשלמו את המחיר שקבלתם ברשת או שתקבלו חשבון מנופח במושגים שאינכם מכירים בסיום העבודה.

תקציב הלקוח לשם ביצוע העסקה

כמו כל אדם נורמטיבי חיינו מנוהלים ע"י תקציב מחייה אם נרצה או לא, לקוחות בדר"כ מחפשים מחיר זול ככל שניתן, מחיר זול שווה לעבודה ירודה ללא ניסיון והערכה גסה לשם ביצוע ניתוק קודן לרכב.

הוצאות

מהן הוצאות הטכנאי בכדאי לקבל לידים (טלפון) מלקוחותיו? האם לקוחותיו מגיעים אליו דרך פרסום מחברות מוכרות שגובות כסף רב עבור קהל לקוחות גדול שנכנס לאתר שלהם ומחפש בעלי מקצוע? האם הלקוחות מגיעים דרך פרסום בגוגל אדוורדס? האם הלקוחות מגיעים לטכנאי בצורה אורגנית בגוגל לאתר שלו? נקודה זו חשובה לא פחות לתמחור עבודה ואולי עיקרית.

מחירון ניתוק קודן לרכב

ניתוק קודן פשוט ללא עלוקות וכספת 300-400
ניתוק קודן מורכב עם פריצת כספת ברכב 450-650
ניתוק קודן מורכב עם ניתוק עלוקות ברכב 450-650

מחירון התקנה של קודן חדש לרכב

התקנה של קודן חדש לרכב ללא ניתוק קודן קיים 450
התקנה של קודן חדש לרכב לאחר ניתוק 400

מחירון התקנה שלטי נוחות

שלטי נוחות (2 יחידות) ללא תוספת התקנת מנוע חשמלי 450
שלטי נוחות (2 יחידות) כולל התקנה של מנוע אחד 800

*מחיר תווך כגון: מיקום הלקוח\ה, שעת משמרת בוקר\ערב, שישי שבת חגים ועוד.
*שירות בשעות לילה מאוחרות יתומחר ע"פ זמינות הטכנאי.
*המחירים אינם כוללים מע"מ ע"פ חוק 17% תוספת למחירים הנקובים.
*המחירים באתר אינם מחייבים טכנאים אחרים לנקוב באותם מחירים אך מנגד מדובר במחירים הוגנים גם לציבור הרחב וגם לחברתנו.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876