פורץ רכבים בבת ים

שירותי פריצת רכבים בבת ים 24 שעות

אבדו לכם צרור המפתחות לרכב שלכם? הרכב ננעל מעצמו? המפתחות בפנים ואתם תקועים בחוץ? אם כן כנראה אתם זקוקים למנעולן רכב, שרון המנעולן פורץ רכבים בבת ים מוסמך ע"י משטרת ישראל עם תעודת מנעולן מורשה זמין לקריאה 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שישי שבת וחגים, פריצה ללא נזק לרכב או למנעול הרכב, שירות 15-20 דקות בכל זמן או בכל מקום.

התקשרו כבר עכשיו

בחרו במקצוענים ואל תתפשרו על פחות!

054-5534876

 

מצב לא נעים להיות תקוע מחוץ לרכב שלכם, למעשה רבים אינם יודעים שלמערכת האזעקה שלכם יש מוח, ולמוח קיים מנגנון הגנה, הידעתם שברגע שאתם שוכחים לנעול את הרכב הוא ננעל מעצמו? אם הגעתם לפוסט זה כנראה שלא, חברות מערכות אזעקה לרכב דואגים לביטחון הרכב שלכם, רק לא דאגו לספר לכם זאת, לאחר מספר דקות שדלתות הרכב שלכם סגורות מוח האזעקה משדר לנעילה מרכזית לסגור את הרכב כי לא נעלתם אותו, מצב כזה יכול לקרות לכם אפילו בלי קשר אם שכחתם או לא שכחתם לנעול את הרכב שלכם, דוגמא: אם עשיתם שטיפה לרכב ודלתות הרכב סגורות והמפתחות בפנים הרכב יסגר מעצמו תוך מספר דקות ובמצב כזה המפתחות בפנים ואתם בחוץ, חברתנו תשמח לבוא לעזור לכם ולפרוץ את הרכב ללא נזק כלל.

טיפים:

לעולם אל תשאירו את צרור המפתחות בתוך הרכב שלכם, אם יצאתם קחו אותו איתכם, אפילו אם מדובר בשניה, אגב יש הרבה נוכלים בעולם שהטריק שלהם זה להסיח דעת של נהג לשניה ולגרום לו לעצור ולצאת מהרכב לשניה ואדם אחר נכנס וגונב את הרכב, לכן גם אם אתם יוצאים לשניה מהרכב לקחת את המפתחות ביד שלכם, רבים נתקעים בחוץ בגלל הרבה סיבות שלא לקחו את צרורו המפתחות מתוך הרכב.

חשוב להדגיש:

ננעלתם בחוץ? לא קרה כלום, אל תנסו לפרוץ לבד את הרכב, אין לכם ניסיון וידע ולמעשה אתם תגרמו נזק יותר ממה שקיים, תתקשרו לאיש מקצוע ותזמינו שירות, פריצת רכבים למעשה מחייבת ידע בתחום, אנו נשמח לבוא ולעזור לכם בכל שעה ובכל יום 24 שעות.

מנעולן רכב 24 שעות בבת ים

צלצלו עכשיו

054-5534876